Skróty klawiszowe w Adobe Photoshop [wideoporadnik]

Skróty klawiszowe w Adobe Photoshop [wideoporadnik]
Jakub Kaźmierczyk

23.08.2012 14:30, aktual.: 26.07.2022 20:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziś kolejny odcinek wideoporadnika o usprawnianiu pracy w Photoshopie. Użycie klawiatury w pracy nad zdjęciami może być bardzo pomocne, szczególnie jeśli wejdzie Wam w krew.

Mimo że z Photoshopa korzystam już kilka lat, co jakiś czas odkrywam kolejne nowe funkcje i skróty. W dzisiejszym odcinku przedstawię te, które szczególnie przydają mi się w codziennej pracy. Domyślam się, że Wy również macie swoje ulubione skróty, bez których nie możecie sobie wyobrazić pracy w tym programie. Sprawne przeskakiwanie między narzędziami oraz efektywne nawigowanie z pewnością skróci czas, który poświęcacie na obróbkę zdjęć.

Oczywiście wszystkie funkcje dostępne są z rozwijanych menu, ale jest to znacznie mniej wygodne. Podobnie jest w aparatach: im więcej przycisków na obudowie, tym praca z urządzeniem przyjemniejsza. Jeśli macie swoje ulubione skróty, których nie wymieniłem w poniższym filmie, napiszcie o tym w komentarzach! Myślę, że wszyscy na tym skorzystamy :)

Zapraszam na forum.fotoblogia.pl. Możecie się tam dzielić swoimi opiniami na temat wideoporadników i zgłaszać własne propozycje tematów.

Skróty klawiszowe w Adobe Photoshop [wideoporadnik]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)