Ślub i wesele. Niezapowiedziany gość przeszkodził w sesji

Ślub i wesele. Niezapowiedziany gość przeszkodził w sesji
Źródło zdjęć: © © [Laurenda Marie](https://www.instagram.com/laurendamariephotography/)
Kasia Piotrowska

13.09.2019 07:28, aktual.: 26.07.2022 15:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Para młoda wybrała się na romantyczną sesję zdjęciową aby uwiecznić łączące ich uczucie. Ciekawski jeleń wykorzystał okazję, żeby pokazać się przed obiektywem i całkowicie skradł uwagę fotografa.

Laurenda Marie, fotografka z pięcioletnim stażem, zabrała parę młodą na krótką sesję w dniu ich wesela. Choć sesja wygląda na starannie zaplanowaną, pojawienie się rogatego modela na zdjęciu było czystym przypadkiem. Przyjacielski jeleń zainteresował się bukietem panny młodej.

Para razem z fotografką szukała spokojnego miejsca na kilka romantycznych ujęć, ale gdy tylko zauważył ich ciekawski jeleń, nie było mowy o poważnych pozach. Być może zwierzę nie mogło doczekać się północy i postanowiło dosłownie wygryźć konkurencję, łapiąc bukiet wcześniej.

Wiele par specjalnie angażuje zwierzęta w ślubne sesje zdjęciowe. Czasem są to ich pupile, innym razem specjalnie w tym celu wynajęci "modele". Można zrobić sobie zdjęcie z sową i zatrudnić sokolnika lub udać się w tym celu do motylarni.

Nie słyszałam nigdy o tym, żeby ktoś wypożyczał jelenia do zdjęcia, ale wygląda na to, że ochotnik zgłosił się osobiście. Podobno zgadza się uświetnić sesję za kilka kwiatków z bukietu panny młodej. Miejmy tylko nadzieję, że to jedyny rogacz na zdjęciu.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)