Ślub i wesele. Niezapowiedziany gość przeszkodził w sesji

Ślub i wesele. Niezapowiedziany gość przeszkodził w sesji

Ślub i wesele. Niezapowiedziany gość przeszkodził w sesji
Źródło zdjęć: © © [Laurenda Marie](https://www.instagram.com/laurendamariephotography/)
Kasia Piotrowska
13.09.2019 07:28, aktualizacja: 26.07.2022 15:38

Para młoda wybrała się na romantyczną sesję zdjęciową aby uwiecznić łączące ich uczucie. Ciekawski jeleń wykorzystał okazję, żeby pokazać się przed obiektywem i całkowicie skradł uwagę fotografa.

Laurenda Marie, fotografka z pięcioletnim stażem, zabrała parę młodą na krótką sesję w dniu ich wesela. Choć sesja wygląda na starannie zaplanowaną, pojawienie się rogatego modela na zdjęciu było czystym przypadkiem. Przyjacielski jeleń zainteresował się bukietem panny młodej.

Para razem z fotografką szukała spokojnego miejsca na kilka romantycznych ujęć, ale gdy tylko zauważył ich ciekawski jeleń, nie było mowy o poważnych pozach. Być może zwierzę nie mogło doczekać się północy i postanowiło dosłownie wygryźć konkurencję, łapiąc bukiet wcześniej.

Wiele par specjalnie angażuje zwierzęta w ślubne sesje zdjęciowe. Czasem są to ich pupile, innym razem specjalnie w tym celu wynajęci "modele". Można zrobić sobie zdjęcie z sową i zatrudnić sokolnika lub udać się w tym celu do motylarni.

Nie słyszałam nigdy o tym, żeby ktoś wypożyczał jelenia do zdjęcia, ale wygląda na to, że ochotnik zgłosił się osobiście. Podobno zgadza się uświetnić sesję za kilka kwiatków z bukietu panny młodej. Miejmy tylko nadzieję, że to jedyny rogacz na zdjęciu.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)