Zobacz, jak najnowsza kampania Nat Geo prezentuje krąg życia

Zobacz, jak najnowsza kampania Nat Geo prezentuje krąg życia

Zobacz, jak najnowsza kampania Nat Geo prezentuje krąg życia
Monika Homan
26.11.2018 12:50, aktualizacja: 26.11.2018 13:50

Natonal Geographic Wild realizuje program o najbardziej zabójczych zwierzętach Afryki. Najnowsza kampania, która go promuje jest piekielnie dobra! Bezlitosne drapieżniki i ich ofiary postawione oko w oko zataczają krąg życia.

"Africa’s Deadliest" to program Natonal Geographic opowiadający o najbardziej zabójczych i najsprytniejszych drapieżnych zwierzętach Czarnego Lądu. Zdradza on najciemniejsze sekrety i przebiegłe sztuczki napastników. Cztery sezony serialu pokazują, jak zwierzęta wyposażone w zabójczą broń - pazury kły i dzioby - stosują przeróżne techniki, żeby pozbawić swoje ofiary życia.

Najnowsze plakaty promujące tę serię idealnie oddają charakter "Africa’s Deadliest".

Obraz

"W nieskończonym kręgu życia, śmierć jednych oznacza życie dla innych" to napis na plakatach, na których zobaczyć możemy drapieżniki oko w oko ze swoimi ofiarami zataczające razem krąg życia. Naturalny związek między mięsożercami, a ich ofiarami jest brutalny i bezlitosny.

Obraz
  • Nasza twórcza koncepcja najgroźniejszego programu telewizyjnego kręconego w Afryce, to przedstawienie drapieżnika i jego ofiary w kreatywny sposób, jako krąg życia. Wizualnie pokazujemy napięcie, jakie istnieje między dwoma zwierzętami w dramatyczny sposób. Werbalnie, wzmocniliśmy to poprzez spójny nagłówek, który znajduje się w centrum plakatu - mówią twórcy reklamy.

Postery stworzyli pracownicy studia Rocket Yard na zlecenie National Geographic.

Obraz

Więcej ciekawych kampanii reklamowych:

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)