Smukły kompakt od Casio

Smukły kompakt od Casio

Smukły kompakt od Casio
Kepifil
14.07.2008 10:26, aktualizacja: 02.08.2022 11:10

Najsmuklejszy kompaktowy aparat cyfrowy z czterokrotnym zommem optycznym. Tak reklamowany jest Exilim Zoo EX Z-150 - nowy produkt Casio. Jego grubość wynosi zaledwie 20 mm, rozdzielczość 8,1 megapikseli, a czułość aparatu to zakres ISO 64-1600, z tyłu odnajdziemy duży 3-calowy ekran LCD.

Użytkownicy aparatów kompaktowych wymagają coraz więcej od producentów. Najnowszy model z lini Exilim jest więc nie tylko najcieńszy, ale ma również przyzwoity szerokokątny obiektyw 28 mm (ekwiwalend dla 35 mm). Co ciekawe producent zmieścił ciekawe funkcje i rozwiązania, które zazwyczaj były dostępne tylko w "grubszych" aparatch. Mamy więc tu matrycę CCD z funkcją stabilizacji obrazu i wykrywania twarzy. Ta ostatnia przydaje się szczególnie przy wykonywaniu zdjęć portretowych większej grupy ludzi.

Obraz

Dużym plusem aparatu jest fakt wyposażenia go w duży ekran Lcd o przekątnej trzech cali, która sprawia, że kadrowanie i przeglądanie zdjęć jest jeszcze bardziej komfortowe i przyjemniejsze. EXILIM Zoom EX-Z150 będzie dostępny oprócz w klasycznej czerni i srebra, również w kolorze: czerwonym, różowym i zielonym.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)