SNAPSHOOT, czyli fotografia bez fotografii

SNAPSHOOT, czyli fotografia bez fotografii
Magda Szewczuwianiec

30.06.2014 10:59, aktual.: 26.07.2022 19:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na krakowskim Kazimierzu jest mnóstwo detali, które tworzą jego klimat, jednak na co dzień pozostają niezauważone. Celem akcji SNAPSHOOT jest wyłowienie tych elementów z przestrzeni miasta i zwrócenie na nie uwagi przechodniów.

Aleksander Prugar wraz ze swoją partnerką Heleną Czernek oraz Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie organizują ciekawe przedsięwzięcie. Jest nim SNAPSHOOT, czyli fotografia bez fotografii.

Obraz
© © mat. prasowe SNAPSHOOT

Uczestnicy akcji (30 osób) będą musieli podzielić się na grupy tak, aby swoim działaniem pokryć cały obszar Kazimierza. A co trzeba zrobić? Otóż każda grupa otrzyma foliowe ramki, przypominające obramowanie polaroidowego zdjęcia i będzie musiała "oprawić" w te ramki najbardziej interesujące elementy dzielnicy. Każda grupa otrzyma dwie duże i pięć średnich i małych ramek. Gdy uczestnicy wybiorą już najciekawsze ich zdaniem elementy, będą musieli je sfotografować, a zdjęcia przesłać na skrzynkę mailową organizatorów. Dzięki temu oprócz swoistej galerii na ulicach Kazimierza powstanie też galeria na fanpage’u.

Gdzie:

Kraków, JCC

Kiedy:

3 lipca 2014 o godz. 10:00

Obraz
© © mat. prasowe SNAPSHOOT
Obraz
© © mat. prasowe SNAPSHOOT
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)