Sony RX10 IV otrzyma wykrywanie oczu zwierząt za darmo

Sony RX10 IV otrzyma wykrywanie oczu zwierząt za darmo

Sony RX10 IV otrzyma wykrywanie oczu zwierząt za darmo
Marcin Watemborski
29.10.2019 07:55, aktualizacja: 29.10.2019 09:01

Pod koniec 2019 roku ma pojawić się aktualizacja, w której Sony zapowiada wprowadzenia Real-Time Animal Eye AF do popularnego aparatu typu superzoomSony RX10 IV. Zapowiada się ciekawie!

W przeciągu ostatniego roku firma Sony wprowadziła technologię Real-Time Animal Eye AF do wielu swoich aparatów. To krok naprzód w rozwoju sztucznej inteligencji i implikowania jej do aparatów cyfrowych. Technologia z powodzeniem ułatwia pracę fotografom dzikiej przyrody oraz miłośnikom fotografowania swoich pupili.

Sony podało na swojej stronie, że w darmowej aktualizacji superzooma Sony RX10 IV pojawi się nie tylko dodane nowej funkcji AF, ale również poprawienie ergonomiczne działania funkcji Real-time Eye AF, które ma polegać na aktywowaniu funkcji za sprawą wciśnięcia spustu migawki do połowy. Kolejnym udogodnieniem jest poprawa stabilności działania w/w funkcji.

Real-time Eye AF for Animals | From a pet's point-of-view | Sony | α

Aktualizacja jest zapowiadana na rok 2019, bez podania konkretnej daty, ale cóż – nie zostało już wiele czasu, wiec pewnie zobaczymy tę zmianę w przeciągu najbliższych tygodni.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)