Sony RX10 IV otrzyma wykrywanie oczu zwierząt za darmo

Sony RX10 IV otrzyma wykrywanie oczu zwierząt za darmo29.10.2019 07:55
Sony RX10 IV otrzyma wykrywanie oczu zwierząt za darmo

Pod koniec 2019 roku ma pojawić się aktualizacja, w której Sony zapowiada wprowadzenia Real-Time Animal Eye AF do popularnego aparatu typu superzoomSony RX10 IV. Zapowiada się ciekawie!

W przeciągu ostatniego roku firma Sony wprowadziła technologię Real-Time Animal Eye AF do wielu swoich aparatów. To krok naprzód w rozwoju sztucznej inteligencji i implikowania jej do aparatów cyfrowych. Technologia z powodzeniem ułatwia pracę fotografom dzikiej przyrody oraz miłośnikom fotografowania swoich pupili.

Sony podało na swojej stronie, że w darmowej aktualizacji superzooma Sony RX10 IV pojawi się nie tylko dodane nowej funkcji AF, ale również poprawienie ergonomiczne działania funkcji Real-time Eye AF, które ma polegać na aktywowaniu funkcji za sprawą wciśnięcia spustu migawki do połowy. Kolejnym udogodnieniem jest poprawa stabilności działania w/w funkcji.

Real-time Eye AF for Animals | From a pet's point-of-view | Sony | α

Aktualizacja jest zapowiadana na rok 2019, bez podania konkretnej daty, ale cóż – nie zostało już wiele czasu, wiec pewnie zobaczymy tę zmianę w przeciągu najbliższych tygodni.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)