SpongeBob i Patrick naprawdę istnieją! Ujęła ich podwodna kamera

SpongeBob i Patrick naprawdę istnieją! Ujęła ich podwodna kamera
Marcin Watemborski

03.08.2021 07:07, aktual.: 26.07.2022 14:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Matka Natura potrafi zaskoczyć. Jeśli jesteście miłośnikami bajki SpongeBob Kanciastoporty, to na pewno nieźle się uśmiejecie, gdy zobaczycie ten film. Okazuje się, że dwie główne postaci – SpongeBob oraz Patrick – naprawdę istnieją! To nagranie nie pozostawia złudzeń.

Dzika przyroda jest piękna i bywa zabawna, czego przykładem jest to nagranie. Sytuacja została zarejestrowana w otchłaniach Oceanu Atlantyckiego. Zobaczymy tu żółtą gąbkę oraz leżącą obok rozgwiazdę. Skojarzenie popkulturowe jest jedno – SpongeBob oraz Patrick ze znanej kreskówki SpongeBob Kanciastoporty.

Scenka została zamieszczona na Twitterze przez Christophera Maha z ekipy badawczej statku Okeanos Explorer. Naukowiec nie od razu skojarzył zabawną sytuację z bajką. Według przekazanych przez niego informacji, gąbka i rozgwiazda zostały odnalezione na głębokości 1885 metrów pod poziomem morza.

SpongeBob and Patrick Fish-Looking Species Spotted in Ocean

Oczywiście bohaterowie nie nazywają się w prawdziwym świecie jak postaci z kreskówki. Gąbka to Hertwigia, a rozgwiazda to Chondraster. Naukowcy tłumaczą, że w rzeczywistości te dwa stworzenia nie są przyjaciółmi. Właściwie jest zupełnie odwrotnie – rozgwiazda znalazła się blisko gąbki, ponieważ zamierza ją zaatakować i pożywić się jej częścią. Dzieciństwo zniszczone!

Na Twitterze nie zabrakło też grafik, które pozwolą nam zatrzymać się w przyjaznym świecie kreskówek, chociaż jak widać – życie to nie bajka.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)