SpongeBob i Patrick naprawdę istnieją! Ujęła ich podwodna kamera

SpongeBob i Patrick naprawdę istnieją! Ujęła ich podwodna kamera

SpongeBob i Patrick naprawdę istnieją! Ujęła ich podwodna kamera
Marcin Watemborski
03.08.2021 07:07, aktualizacja: 26.07.2022 14:24

Matka Natura potrafi zaskoczyć. Jeśli jesteście miłośnikami bajki SpongeBob Kanciastoporty, to na pewno nieźle się uśmiejecie, gdy zobaczycie ten film. Okazuje się, że dwie główne postaci – SpongeBob oraz Patrick – naprawdę istnieją! To nagranie nie pozostawia złudzeń.

Dzika przyroda jest piękna i bywa zabawna, czego przykładem jest to nagranie. Sytuacja została zarejestrowana w otchłaniach Oceanu Atlantyckiego. Zobaczymy tu żółtą gąbkę oraz leżącą obok rozgwiazdę. Skojarzenie popkulturowe jest jedno – SpongeBob oraz Patrick ze znanej kreskówki SpongeBob Kanciastoporty.

Scenka została zamieszczona na Twitterze przez Christophera Maha z ekipy badawczej statku Okeanos Explorer. Naukowiec nie od razu skojarzył zabawną sytuację z bajką. Według przekazanych przez niego informacji, gąbka i rozgwiazda zostały odnalezione na głębokości 1885 metrów pod poziomem morza.

SpongeBob and Patrick Fish-Looking Species Spotted in Ocean

Oczywiście bohaterowie nie nazywają się w prawdziwym świecie jak postaci z kreskówki. Gąbka to Hertwigia, a rozgwiazda to Chondraster. Naukowcy tłumaczą, że w rzeczywistości te dwa stworzenia nie są przyjaciółmi. Właściwie jest zupełnie odwrotnie – rozgwiazda znalazła się blisko gąbki, ponieważ zamierza ją zaatakować i pożywić się jej częścią. Dzieciństwo zniszczone!

Na Twitterze nie zabrakło też grafik, które pozwolą nam zatrzymać się w przyjaznym świecie kreskówek, chociaż jak widać – życie to nie bajka.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)