Sputnik nad Wisłą - darmowe warsztaty fotografii dokumentalnej i reportażowej

Sputnik nad Wisłą - darmowe warsztaty fotografii dokumentalnej i reportażowej

Sputnik nad Wisłą - darmowe warsztaty fotografii dokumentalnej i reportażowej
Sputnik nad Wisłą - darmowe warsztaty fotografii dokumentalnej i reportażowej
Krzysztof Basel
12.08.2011 13:18, aktualizacja: 01.08.2022 14:33

Od 10 do 21 sierpnia trwa rejestracja na bezpłatne warsztaty fotografii dokumentalnej w ramach festiwalu Przemiany. Możecie się za darmo uczyć fotografii od laureata World Press Photo Rafała Milacha czy Adam Pańczuka i Agnieszki Rayss z Kolektywu Sputnik.

Czterodniowe laboratorium fotograficzne (1–4 września) dla fotoamatorów, zostanie przeprowadzone przez Kolektyw Sputnik (Rafał Milach, Adam Pańczuk i Agnieszka Rayss).

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych fotografią dokumentalną i reportażową. Pod kierunkiem specjalistów uczestnicy będą fotografować okolice Wisły. Poznają też inne dokumentalne projekty związane z rzeką, wodą i miastem. Temat ten nawiązuje z resztą do głównego tematu festiwalu Przemiany:

Pokażemy, że położenie stolicy nad nieuregulowaną rzeką  jest niewykorzystanym atutem. Niezwykłe miejsca, które można odkryć nad rzeką, stwarzają możliwości atrakcyjnego i twórczego spędzenia wolnego czasu.

W programie festiwalu znalazły się wydarzenia o charakterze artystycznym, naukowym, warsztatowym

i dokumentalnym. Wydarzenia festiwalowe będą się odbywać jednocześnie po obu stronach Wisły: w Centrum Nauki Kopernik, Cudzie nad Wisłą, na nadwiślańskim nabrzeżu i w starej części Pragi Północ. Za całość festiwalu, realizowanego dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy, odpowiada Centrum Nauki Kopernik.

Aby wziąć udział w warsztatach fotograficznych wystarczy wysłać na adres warsztatysputnik@przemianyfest​iwal.pl krótką autoprezentację oraz pięć zdjęć w niskiej rozdzielczości na temat "woda, rzeka, zmiana". Prowadzący wybiorą 30 uczestników.

Plan warsztatów i szczegółowe warunki uczestnictwa znajdziecie na stronie www.przemianyfestiwal.pl

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)