Stary człowiek i morze: Bruce Parker uwielbia stroić sobie żarty z turystów

Stary człowiek i morze: Bruce Parker uwielbia stroić sobie żarty z turystów
Źródło zdjęć: © © Agencja Forum
Justyna Kocur-Czarny

03.12.2019 06:47, aktual.: 26.07.2022 15:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bruce Parker staruszkiem jest co najmniej niecodziennym. Jego ulubioną rozrywką jest wchodzenie do oceanu w długim płaszczu i... oglądanie zdziwionych min przechodniów.

Oceanside, Kalifornia. Fale Oceanu Spokojnego przybierają na sile. Spacerujący brzegiem starszy, siwy mężczyzna w długim płaszczu wchodzi do wody. Nie zdejmuje nawet butów, tylko odważnie idzie na spotkanie falom. Czasem ich siła go przewraca.

"Nie zabijaj się!" - krzyczy ktoś z brzegu. Po chwili w ręku staruszka można dostrzec kamerkę, a na jego twarzy łobuzerski uśmiech. Bruce Parker nagrywa kolejny film dla swoich fanów na YouTubie. Niewielkie, lecz oddane grono na bieżąco śledzi przygody nietuzinkowego dziadka.

Obraz
© © Agencja Forum

"Pływanie w trenczu i pełnym ubraniu w Oceanie Spokojnym na wybrzeżu Oceanside. Świetna zabawa i doprowadzanie turystów do szaleństwa" - tak brzmi opis kanału na YouTubie. Skąd pomysł na założenie konta? Bruce mówi, że to ludzie go do tego zachęcili. Wcześniej był po prostu lokalnym ekscentrykiem.

Wchodzenie do wody (okazjonalnie także tarzanie się w piasku) to dla niemłodego już mężczyzny sposób na spędzanie wolnego czasu. Codziennie maszeruje 8 km tylko po to, żeby odbyć swoją kąpiel w oceanie. Szalone? Może i tak, ale bohater tej historii ma swoje motywy.

"Nikogo to nie krzywdzi. A skoro nikt nie cierpi, jest to zabawa i nie jest to nielegalne, to dlaczego miałbym tego nie robić?"
Obraz
© © Agencja Forum

Bruce zawsze lubił ocean. Wcześniej pływał w kostiumie kąpielowym tak jak wszyscy. Pewnego dnia lekarz powiedział mu, że nie może więcej zażywać kąpieli, ponieważ grozi mu zachorowanie na czerniaka. Staruszek nie zamierzał jednak tak łatwo rezygnować z przyjemności, jaką czerpie z obcowania z wodą. Spacery nad Pacyfik pomogły mu przy okazji zgubić zbędne 18 kilogramów i obniżyć ciśnienie.

Zachowanie "Faceta w płaszczu" budzi różne reakcje: od śmiechu po przerażenie. Niektórzy pewnie pukają się głowę. Jednak widząc radość na twarzy Bruce'a, zaraz po bliskim spotkaniu z falą, trudno się nie uśmiechnąć. I nie pomyśleć w duchu: "skoro to zabawa i nikogo nie krzywdzi - to czemu nie?".

Obraz
© [photo position="inside"]145644[/photo]

Przygody Bruce'a Parkera możecie śledzić na jego kanale na YouTubie.

Scott:Brian and Logan August 31, 2019

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)