Stropa Flat – nowe, bardziej elastyczny paski Stroppa już dostępne

Stropa Flat – nowe, bardziej elastyczny paski Stroppa już dostępne

Stropa Flat – nowe, bardziej elastyczny paski Stroppa już dostępne
Monika Homan
26.04.2018 07:14, aktualizacja: 26.07.2022 18:03

Polska firma produkująca paski do aparatów z lin żeglarskich i wspinaczkowych - Stroppa - wprowadza nowy rodzaj pasków. Jest cieńszy i bardziej elastyczny, ale równie wytrzymały i estetyczny. Przypadł wam do gustu?

Obraz

Kładąc nacisk na wygodę i gibkość samej liny powstała seria Stroppa Flat. Ich nowa konstrukcja jest wytrzymała, a jednocześnie bardziej elastyczna. Zakończenia obszyte są roślinnie garbowaną skórą, sprowadzaną z Toskanii. Dzięki temu możemy wygodnie nosić nasz aparat i nie musimy się bać, że spadnie. Stroppa Flat przeznaczony jest głównie do aparatów bezusterkowych, ale możemy zawiesić na nim również cięższy sprzęt.

Obraz

Paski Stropa Flat dostępne są w 5 kolorach i długości od 70 do 150 cm. Nowością jest też krótka wersja, Stroppa Flat Wirst o długości 35 cm. Pasek na nadgarstek dedykowany jest dla osób fotografujących kompaktami. Pozwala on bezpiecznie nosić aparat w dłoni.

Obraz

Jednocześnie dostępna do tej pory seria pasków zmienia nazwę na Stroppa Fat. Cena jednych i drugich wynosi 140 złotych, natomiast Stroppa Wrist Strap to koszt 120 złotych.

Obraz
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)