Stwórz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ i wygraj podróż marzeń!

Stwórz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ i wygraj podróż marzeń!
MATERIAŁY PARTNERSKIE

04.07.2019 13:09, aktual.: 26.07.2022 15:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wciąż trwa konkurs CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU 2018. Jeszcze tylko do końca sierpnia uczestnicy mogą zgłaszać swoje projekty i grać o wyjątkowe nagrody.

Konkurs CEWE FOTOKSIĄŻKA Roku to już tradycja, właśnie trwa jego siódma odsłona. Jednak ta edycja nieco różni się od poprzednich. W tym roku, konkursowe prace będzie oceniać nasze nowe, wyjątkowe jury, w którym zasiadają znane osobistości wywodzące się ze świata podróży, mody i dziennikarstwa.

Jak wziąć udział w konkursie?

By zgłosić swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ wystarczy wejść na stronę: https://www.cewe-community.com/pl/konkurs i uzupełnić znajdujący się tam formularz. W konkursie mogą brać udział fotoksiążki, które zostały zamówione nie później niż na 30 dni przed datą zgłoszenia. Co miesiąc wybierane są 2 CEWE FOTOKSIĄŻKI miesiąca. Pierwszą wybiera jury, natomiast druga jest wyłaniana głosami internatów – to właśnie te projekty na koniec będą rywalizowały o tytuł CEWE FOTOKSIĄŻKI Roku 2018. Konkurs kończy się 31 sierpnia, zwycięzców poznamy w październiku, podczas finałowej gali.

Wyjątkowe nagrody

Na wszystkich uczestników czekają ciekawe nagrody o łącznej wartości 100 000zł! Każda osoba, która zgłosi swój projekt otrzyma bon podarunkowy o wartości 50 zł do wykorzystania na fotoprodukty CEWE. Natomiast każdy zwycięzca miesiąca jest nagradzany voucherem 1 000 zł.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc zostaną wyróżnieni na gali finałowej konkursu. Czekają na nich następujące nagrody:

  • I miejsce – bon podarunkowy o wartości 10 000 zł do wykorzystania na dowolną wycieczkę z biurem podróży ITAKA.
  • II miejsce – aparat fotograficzny o wartości 4 000 złotych.
  • III miejsce – voucher na fotousługi CEWE o łącznej wartości 1 000 złotych.

Nasze jury

W tym roku konkursowe CEWE FOTOKSIĄŻKI oceniają między innymi: Karol i Ola Lewandowscy, autorzy bloga Busem Przez Świat oraz bestsellerowych książek podróżniczych, Agnieszka Franus – redaktor naczelna magazynów National Geographic Polska, National Geographic Traveler i Kaleidoscope, znana z oryginalnego stylu projektantka mody - Lidia Kalita, a także Agnieszka Wierzbicka – redaktor naczelna i dyrektor segmentu poradnikowego BURDA MEDIA. Nasi jurorzy to specjaliści z różnych dziedzin, ale każdy z nich w zgłoszonych projektach będzie doszukiwał się osobistych historii i oryginalności wykonania.

Zainspiruj się

Nie musisz być profesjonalnym fotografem żeby stworzyć wyjątkową CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Ślub, nadrodziny dziecka, pierwszy dzień w szkole, te i wiele innych momentów warto zachować w pamięci na dłużej. Karty CEWE FOTOKSIĄŻKI są do tego idealnym miejscem.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)