Stwórz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ i wygraj podróż marzeń!

Stwórz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ i wygraj podróż marzeń!

Stwórz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ i wygraj podróż marzeń!
MATERIAŁY PARTNERSKIE
04.07.2019 13:09, aktualizacja: 26.07.2022 15:44

Wciąż trwa konkurs CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU 2018. Jeszcze tylko do końca sierpnia uczestnicy mogą zgłaszać swoje projekty i grać o wyjątkowe nagrody.

Konkurs CEWE FOTOKSIĄŻKA Roku to już tradycja, właśnie trwa jego siódma odsłona. Jednak ta edycja nieco różni się od poprzednich. W tym roku, konkursowe prace będzie oceniać nasze nowe, wyjątkowe jury, w którym zasiadają znane osobistości wywodzące się ze świata podróży, mody i dziennikarstwa.

Jak wziąć udział w konkursie?

By zgłosić swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ wystarczy wejść na stronę: https://www.cewe-community.com/pl/konkurs i uzupełnić znajdujący się tam formularz. W konkursie mogą brać udział fotoksiążki, które zostały zamówione nie później niż na 30 dni przed datą zgłoszenia. Co miesiąc wybierane są 2 CEWE FOTOKSIĄŻKI miesiąca. Pierwszą wybiera jury, natomiast druga jest wyłaniana głosami internatów – to właśnie te projekty na koniec będą rywalizowały o tytuł CEWE FOTOKSIĄŻKI Roku 2018. Konkurs kończy się 31 sierpnia, zwycięzców poznamy w październiku, podczas finałowej gali.

Wyjątkowe nagrody

Na wszystkich uczestników czekają ciekawe nagrody o łącznej wartości 100 000zł! Każda osoba, która zgłosi swój projekt otrzyma bon podarunkowy o wartości 50 zł do wykorzystania na fotoprodukty CEWE. Natomiast każdy zwycięzca miesiąca jest nagradzany voucherem 1 000 zł.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc zostaną wyróżnieni na gali finałowej konkursu. Czekają na nich następujące nagrody:

  • I miejsce – bon podarunkowy o wartości 10 000 zł do wykorzystania na dowolną wycieczkę z biurem podróży ITAKA.
  • II miejsce – aparat fotograficzny o wartości 4 000 złotych.
  • III miejsce – voucher na fotousługi CEWE o łącznej wartości 1 000 złotych.

Nasze jury

W tym roku konkursowe CEWE FOTOKSIĄŻKI oceniają między innymi: Karol i Ola Lewandowscy, autorzy bloga Busem Przez Świat oraz bestsellerowych książek podróżniczych, Agnieszka Franus – redaktor naczelna magazynów National Geographic Polska, National Geographic Traveler i Kaleidoscope, znana z oryginalnego stylu projektantka mody - Lidia Kalita, a także Agnieszka Wierzbicka – redaktor naczelna i dyrektor segmentu poradnikowego BURDA MEDIA. Nasi jurorzy to specjaliści z różnych dziedzin, ale każdy z nich w zgłoszonych projektach będzie doszukiwał się osobistych historii i oryginalności wykonania.

Zainspiruj się

Nie musisz być profesjonalnym fotografem żeby stworzyć wyjątkową CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Ślub, nadrodziny dziecka, pierwszy dzień w szkole, te i wiele innych momentów warto zachować w pamięci na dłużej. Karty CEWE FOTOKSIĄŻKI są do tego idealnym miejscem.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)