Stwórz CEWE Fotoksiążkę - wygraj podróż marzeń i Nikona D3000

Stwórz CEWE Fotoksiążkę - wygraj podróż marzeń i Nikona D3000

Stwórz CEWE Fotoksiążkę - wygraj podróż marzeń i Nikona D3000
Olga Drenda
22.05.2013 11:59, aktualizacja: 26.07.2022 20:16

Producent CEWE Fotoksiążek zaprasza do konkursu, w którym na najbardziej pomysłowych autorów czekają wyjątkowo atrakcyjne nagrody.

Popularna CEWE Fotoksiążka jest niezwykłym albumem fotograficznym, który każdy może zaprojektować sam. Ich producent, CEWE, został wielokrotnie wyróżniony za funkcjonalność i łatwość projektowania albumów. CEWE Fotoksiążki pozwalają każdemu samodzielnie stworzyć album, jakiego nie ma nikt na świecie. Dzięki temu cieszą się niesłabnącą popularnością w całej Europie.

Teraz firma CEWE zaprasza do udziału w konkursie na Fotoksiążkę roku 2013. Nagrody są zachęcające: co miesiąc dwie osoby otrzymają lustrzankę Nikon D3000, a na koniec jeden uczestnik zostanie nagrodzony wycieczką marzeń o wartości 10 tys. zł. Sam udział w konkursie jest premiowany rabatem na CEWE Fotoksiążki w wysokości 60 zł.

Jak wziąć udział w konkursie? To proste: wystarczy stworzyć CEWE Fotoksiążkę (w terminie od 1 maja do 31 grudnia br.), zadeklarować uczestnictwo (formularz dostępny na stronie fotoksiazka.pl) i wziąć udział w głosowaniu na stronie. Nagrody miesiąca wybierane są w dwojaki sposób: jedna lustrzanka trafia do laureata nagrody wybranego w głosowaniu internetowym, a drugiego zwycięzcę wybiera jury. Warto dzielić się linkiem do swojej kandydatury ze znajomymi – każdy głos zwiększa szanse na wygraną.

Obraz

A jak stworzyć CEWE Fotoksiążkę? Wystarczy pobrać darmowy program CEWE Fotoświat (przydatny również do edycji zdjęć), zaprojektować swój album, a następnie złożyć zamówienie. Gotową CEWE Fotoksiążkę można odebrać w jednym z punktów dystrybucji lub drogą pocztową.

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie CEWE.

Zobaczcie fotoksiążki zgłoszone w 1 konkursie na CEWE Fotoksiążkę roku 2012
Zobaczcie fotoksiążki zgłoszone w 1 konkursie na CEWE Fotoksiążkę roku 2012

 

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)