Stwórz fotoreportaż pod okiem Napo Images

Stwórz fotoreportaż pod okiem Napo Images

Fot. Wojciech Grzędziński / NAPO
Fot. Wojciech Grzędziński / NAPO
Krzysztof Basel
29.06.2009 08:30, aktualizacja: 02.08.2022 10:23

To prawdziwa gratka dla miłośników fotoreportażu. Agencja Napo Images oraz Yours Gallery organizują warsztaty adresowane do fotografów zawodowych i zaawansowanych amatorów. Sierpniowe zajęcia poprowadzą Wojtek Grzędziński, Adam Lach, Filip Ćwik, Piotr Małecki, Maciej Jeziorek oraz fotoedytor Monika Bajkowska. Zapisy już ruszyły.

Warsztaty są organizowane głównie z myślą o osobach, które rozpoczynają pracę fotoreportera i chcą się skonsultować z najlepszymi polskimi fotoreporterami i dalej rozwijać swoje umiejętności. Będą mieli ku temu okazję, pracując w trakcie warsztatów nad pełnym profesjonalnym materiałem fotoreporterskim.

Fot. Piotr Małecki
Fot. Piotr Małecki

Ilość miejsc została ograniczona do 20. Uczestnicy zostaną wybrani na podstawie nadesłanych portfolio. Później wyselekcjonowani twórcy będą mieli okazję do pracy nad własnym materiałem pod opieką wybranego autora z Napo przez 3 kolejne wakacyjne soboty - 8, 15 i 22 sierpnia. Uczestnicy warsztatów zostaną podzieleni na 4 grupy - każda będzie prowadzona przez wybranego fotoreportera Napo. Na koniec organizatorzy zapowiedzieli pokaz slajdów na Skwerze przy Krakowskim Przedmieściu 60A.

Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach przygotuj do swoich najlepszych 30 zdjęć w jakości internetowej i wyślij wraz z CV na warsztaty@yoursgallery.com. Zgłoszenia są przyjmowane do 15 lipca. Nie zapomnij dopisać, z którym fotoreporterem chciałbyś współpracować w trakcie warsztatów. Koszt uczestnictwa to 350zł.

Fot. Adam Lach
Fot. Adam Lach

Gdybym mieszkał w Warszawa z chęcią bym wziął udział w warsztatach prowadzonych przez tych świetnych polskich fotoreporterów. Pewnie każdy z Was wie, że Wojtek Grzędziński to tegoroczny laureat World Press Photo oraz wielu innych międzynarodowych konkursów. Adam Lach, człowiek orkiestra, polski specjalista od fotokastów to z kolei wieloletni współpracownik Newsweeka, który wygrywał wiele polskich fotofestiwali. Można by tak długi wymieniać. Warto zapoznać się z dorobkiem wszystkich fotoreporterów Napo Images. Na ich stronie powinniście też znaleźć więcej informacji na temat warsztatów: www.napoimages.com. Enjoy.

Źródło: Yours Gallery

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)