Stylowe puszki na graty w kształcie Leiki M3

Stylowe puszki na graty w kształcie Leiki M3

Stylowe puszki na graty w kształcie Leiki M3
Źródło zdjęć: © © [Leica Rumors](http://leicarumors.com/)
Mikołaj Rożek
12.10.2016 11:39, aktualizacja: 26.07.2022 18:49

Jeżeli jesteście fanami fotograficznych gadżetów i kultowych aparatów, ten produkt jest zdecydowanie dla Was.

Nigdy dość fotograficznych bajerów i gadżetów. Repliki różnych sprzętów mogą podchodzić pod kategorię taniej tandety, aczkolwiek trzeba przyznać, że mają coś w sobie. Leica M3 to absolutny klasyk wśród aparatów. Teraz możecie chociaż troszkę poczuć się, jakbyście posiadali ten fantastyczny sprzęt. Z naciskiem na troszkę.

Obraz
© © [Leica Rumors](http://leicarumors.com/)
Obraz
© © [Leica Rumors](http://leicarumors.com/)

Na stronie serwisu Leicarumors pojawiła się oferta kupienia reprodukcji M3 w postaci metalowych puszek. Na pierwszy rzut oka rzeczywiście przypomina kultowy aparat, jednak nie jest niczym więcej jak kawałkiem uformowanej blachy. Mimo to, jest szczegółowo odwzorowany i wygląda naprawdę okazale. Zwłaszcza postarzony design przedstawia się wyśmienicie. Górne wieczko można zdjąć i umieścić w środku cokolwiek się zmieści. Rolki filmu, słodkie przekąski albo pokaźny plik kasy zarobionej na zdjęciach. Szczerze, nie pogardziłbym takim okazem na swojej półce.

Obraz
© © [Leica Rumors](http://leicarumors.com/)
Obraz
© © [Leica Rumors](http://leicarumors.com/)

Niestety, jest pewien element goryczy. Gadżet ten kosztuje 40 dolarów razem z przesyłką oraz zamówienie i dostawa możliwe jest tylko, jeżeli mieszkamy na terenie Stanów Zjednoczonych. Zapowiedziano jednak rozszerzenie dostępności na inne lokalizacje w przyszłości. Więcej informacji znajdziecie na stronie leicarumors.com

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)