Suczka dostała 4 nowe łapy po amputacji. Te zdjęcia od razu poprawią ci humor

Suczka dostała 4 nowe łapy po amputacji. Te zdjęcia od razu poprawią ci humor

Suczka dostała 4 nowe łapy po amputacji. Te zdjęcia od razu poprawią ci humor
Źródło zdjęć: © © Kirill Kukhmar / TASS via FORUM
Marcin Watemborski
22.11.2021 07:51, aktualizacja: 22.11.2021 08:51

Uwielbiamy oglądać zdjęcia prasowe pokazujące ludzkie dobro. Przykładem takiego materiału są prace Kirilla Kukhmara, który udokumentował uroczą suczkę, która przeszła ciężką operację i właśnie doszła do siebie z czteroma protezami łap. Od razu robi się cieplej na sercu.

Ludzie kochają psy i są w stanie zrobić naprawdę dużo. Przykładem człowieka, który na pierwszym miejscu stawia dobro zwierząt jest Sergiej Gorszkow. Weterynarz obecnie zajmuje się niewielką suczką o imieniu Monika.

Monika ma za sobą bardzo trudną historię. Suczka została znaleziona przez patrol aktywistów walczących o prawa zwierząt na ulicach Nowosybirska w grudniu 2020 roku. Zimą temperatury dochodzą tam do około -20 stopni Celsjusza, więc zwierzę na ulicy nie ma praktycznie szans przeżyć.

Obraz

Wspomniane zwierzę było wychłodzone. Monika miała odmarznięte łapy i by uchronić ją przed śmiercią, trzeba było je amputować. Przez kilka dobrych miesięcy weterynarz Sergiej Groszkow pracował nad protezami łap dla Moniki, aż w końcu to się udało. Gdy Kirill Kukhmar odwiedził go w lecznicy, piesek już chodził o własnych siłach, a nawet ochoczo pozował do zdjęć.

Obraz
© © Kirill Kukhmar / TASS via FORUM
Obraz
© © Kirill Kukhmar / TASS via FORUM
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)