Supermodelka zarejestrowała swój lot w wingsuicie nad aktywnym wulkanem

Supermodelka zarejestrowała swój lot w wingsuicie nad aktywnym wulkanem17.06.2016 21:45
Supermodelka zarejestrowała swój lot w wingsuicie nad aktywnym wulkanem
Źródło zdjęć: © Źródło: youtube.com

Wszyscy kojarzymy supermodelki raczej z delikatnymi kobietami, które raczej niechętnie narażają się na ekstremalne sytuacje. Roberta Mancino, modelka oraz wielbicielka sportów ekstremalnych, nie widzi w tym nic złego. Nagrała ona swój przelot w wingsuice nad czynnym wulkanem.

Latanie w wingsuicie jest niezwykle niebezpiecznym sportem ekstremalnym – wystarczy chwila nieuwagi i można w bardzo łatwy sposób stracić życie. Ta dyscyplina wymaga nie lada siły i koncentracji. Nie jest to sport, który kojarzony jest z delikatnymi, ślicznymi dziewczynami z wybiegów.

417846489461839730
Źródło zdjęć: © © GoPro / [YouTube](https://www.youtube.com/watch?v=BCkHnvDGWOY)

Roberta Mancino uważa, że nie jest to wcale takie straszne i bez problemu podejmuje się wyzwań związanych z ekstremalnymi przeżyciami. Na swoim profesjonalnym koncie ma takie wyczyny jak sesje mody wykonane podczas swobodnego spadania oraz skoku na spadochronie. Tym razem modelka postanowiła nagrać swój przelot nad czynnym wulkanem.

417846489461970802
Źródło zdjęć: © © GoPro / [YouTube](https://www.youtube.com/watch?v=BCkHnvDGWOY)
  • Lot w wingsuicie nad aktywnym wulkanem był moim marzeniem od bardzo długiego czasu. - wyznaje Roberta. Cóż – marzenia się spełniają. Modelka chętnie wskoczyła w strój do swobodnych lotów i udała się helikopterem nad chilijski wulkan Villarrica. Skok został wykonany z 4500 metrów.
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)