Świąteczna scenka w 10 minut

Świąteczna scenka w 10 minut

Świąteczna scenka w 10 minut
Źródło zdjęć: © [www.dr5000.com](http://dr5000.com)
Rafał i Diana Krasa
19.12.2015 09:01, aktualizacja: 26.07.2022 19:22

Triki i techniki fotograficzne to dla nas chleb powszedni, w ten sposób oszczędzamy bardzo cenny i wartościowy czas, ale zdjęcia w wannie uświadomiły nam, że nawet najprostsze, najbardziej dla nas oczywiste rozwiązania, mogą być inspiracją dla innych. Oto kolejny przepis na zaskakujące efekty, w ciągu zaledwie kilku chwil.

Z dnia na dzień nasza marka Eupidere rozwija się, a cały ten rozwój stawia przed nami całkiem nowe wyzawania (nie pierwszy raz, z resztą!). Tym razem mieliśmy tylko kilka minut na wykonanie zdjęcia, które niedość, że miało być związane tematycznie ze Świętami, to jeszcze miało przyciągać uwagę nawet w miniaturze. Skorzystaliśmy ze choinkowych świątecznych dekoracji, które w tym okresie otaczają nas masowo. Ten mały gość, w pasiastej piżamie, to właśnie taka dekoracja. Postanowiliśmy umieścić go w zimowej scenerii i tym zdjęciem życzyć wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Obraz
© http://eupidere.com

Na początku wszystko wydawało się trudne do zrealizowania, ale ostatecznie poszło zaskakująco gładko. Śnieg to kształty wycięte z papieru, a tło…to telewizor wyświetlający nieboskłon nocą. Skrzata oświetliliśmy lampą na stopce, skierowaną w prawo i odbitą od pobliskiej ściany. Całość zajęła może 10 minut.

Obraz
© http://dr5000.com/pierscionek/

Dwa lata temu zrobiliśmy technicznie bardzo podobne zdjęcie, tyle, że wtedy wyświetliłem menu Playstation, które może zmieniać kolor (cały motyw). O tak: [youtube]http://youtu.be/DIKUT3K4C6o?t=797[/youtube]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)