Światło dla Ukrainy. Quadralite dołącza do pomocy

Światło dla Ukrainy. Quadralite dołącza do pomocy
Marcin Watemborski

04.03.2022 12:59, aktual.: 26.07.2022 13:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mnóstwo polskich firm postanowiło przesłać sprzęt dla potrzebujących osób na terenie Ukrainy. Jedną z nich jest znana marka fotograficzna Quadralite, która słynie ze sprzętu oświetleniowego o dobrej relacji ceny do jakości.

Firma Next77, będąca wyłącznym dystrybutorem marki Quadralite na Polskę, dołącza się do akcji pomocowej dla walczącej Ukrainy. Ich akcja nazywa się "Światło dla Ukrainy", co podkreśla profesjonalny charakter związany ze światem fotografii, gdyż Quadralite to marka lamp błyskowych oraz innych systemów oświetleniowych.

Next77 postanowiło przekazać na potrzeby walczącej Ukrainy 500 sztuk lampek LED o nazwie Quadralite Sparkle. Mają one cztery tryby świecenia i pozwalają na trójstopniową regulację jasności świateł białych. Wśród nich znajdziemy lampki czerwone, które mogą świecić stale lub migotać. Quadralite Sparkle można też wykorzystać jako lampkę czołową.

Obraz

Każdy, kto chce się dołączyć do akcji pomocowej, może kupić lampkę Quadralite Sparkle za pośrednictwem strony internetowej i w danych klienta zawrzeć dopisek "dla Ukrainy" oraz wybrać odbiór osobisty. Tak oznaczone produkty zostaną dołączone do pomocy organizowanej przez Next77 oraz krakowską Fundację Widowisk Masowych i trafią na teren Ukrainy.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)