Światowy Dzień Fotografii Otworkowej 2009

Światowy Dzień Fotografii Otworkowej 2009
Światowy Dzień Fotografii Otworkowej 2009
Krzysztof Basel

06.04.2009 11:30, aktual.: 02.08.2022 10:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

26 kwietnia 2009 roku na całym świecie będzie obchodzony Światowy Dzień Fotografii Otworkowej. Każdy, kto wykona interesujące zdjęcie, może je potem zeskanować i podzielić się z innymi. Wystarczy umieścić swoją pracę w galerii na stronie organizatorów.

Co roku, Światowy Dzień Fotografii Otworkowej obchodzony jest w ostatnią niedzielę kwietnia. W tym roku dzień ten wypada 26 kwietnia. Organizatorzy zapraszają do udziału każdą osobę zainteresowaną tym popularnym rodzajem fotografii - doświadczoną oraz początkującą.

Dla osób, które nigdy nie miały przyjemności fotografowania aparatem bez obiektywu polecam dział z linkami do stron pokazujących między innymi jak samemu wykonać aparat otworkowy.

Każdy uczestnik może wysłać do organizatorów tylko jedno zdjęcie (w formacie JPEG), wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową. Nie jest to konkurs, zatem nie chodzi o wyłonienie najlepszych prac. To jedno zdjęcia powinno podobać się przede wszystkim jego autorowi. Wszystkie fotografie zostaną opublikowane w galerii na stronie pinholeday.org.

Fotografie wykonane podczas Światowego Dnia Fotografii Otworkowej można wysyłać do organizatorów do 31 mają 2009 roku.

Więcej informacji: www.pinholeday.org

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)