Światowy Dzień Fotografii Otworkowej 2009

Światowy Dzień Fotografii Otworkowej 2009

Światowy Dzień Fotografii Otworkowej 2009
Światowy Dzień Fotografii Otworkowej 2009
Krzysztof Basel
06.04.2009 11:30, aktualizacja: 02.08.2022 10:29

26 kwietnia 2009 roku na całym świecie będzie obchodzony Światowy Dzień Fotografii Otworkowej. Każdy, kto wykona interesujące zdjęcie, może je potem zeskanować i podzielić się z innymi. Wystarczy umieścić swoją pracę w galerii na stronie organizatorów.

Co roku, Światowy Dzień Fotografii Otworkowej obchodzony jest w ostatnią niedzielę kwietnia. W tym roku dzień ten wypada 26 kwietnia. Organizatorzy zapraszają do udziału każdą osobę zainteresowaną tym popularnym rodzajem fotografii - doświadczoną oraz początkującą.

Dla osób, które nigdy nie miały przyjemności fotografowania aparatem bez obiektywu polecam dział z linkami do stron pokazujących między innymi jak samemu wykonać aparat otworkowy.

Każdy uczestnik może wysłać do organizatorów tylko jedno zdjęcie (w formacie JPEG), wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową. Nie jest to konkurs, zatem nie chodzi o wyłonienie najlepszych prac. To jedno zdjęcia powinno podobać się przede wszystkim jego autorowi. Wszystkie fotografie zostaną opublikowane w galerii na stronie pinholeday.org.

Fotografie wykonane podczas Światowego Dnia Fotografii Otworkowej można wysyłać do organizatorów do 31 mają 2009 roku.

Więcej informacji: www.pinholeday.org

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)