Świetne fotomanipulacje stworzone z miłości do przyrody

Świetne fotomanipulacje stworzone z miłości do przyrody
Źródło zdjęć: © © Martin Schrijvert / [Instagram](https://www.instagram.com/martijn.schrijver/)
Marcin Watemborski

06.12.2019 10:48, aktual.: 06.12.2019 18:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Martijn Schrijver ma bardzo surrealistyczne poczucie estetyki i obrazu. Jego prace to abstrakcyjne fotomanipulacje, na których zobaczymy nie tylko piękne krajobrazy, ale również zwierzęta w niecodziennej odsłonie. ”Must see” każdego fotografa kreatywnego.

Martijn Schrijver to 40-letni miłośnik fotografii i cyfrowych przeróbek zdjęć. Holender szuka spokoju oraz inspiracji tam, gdzie wszystko ma swój początek – w naturze. Artysta potrafi spojrzeć na świat w bardzo wyjątkowy sposób i dać swoim obserwującym radość.

Współcześnie zapominamy, jak piękna może być natura, a dzięki podróżom do wyimaginowanych, bajowych światów Martijna, możemy poznawać ją na nowo. Jestem pod wrażeniem pracy, którą artysta wkłada w swoje dzieła. Jego prace wyglądają nadzwyczaj realnie – od przezroczystych biedronek, przez nosorożcowe góry aż do niedźwiedzia widocznego w wodospadzie. Marzę, by znaleźć takie miejsca naprawdę!

Martijn przez swoje fotomanipulacje pokazuje, jak zróżnicowana potrafi być natura. Jednocześnie uświadamia odbiorcy, że każdy z nas widzi w świecie to, co chce zobaczyć. To zupełnie jak z patrzeniem w chmury – widzimy tam twarze, zwierzęta i inne rzeczy, bo tego chcemy.

Więcej zabawnych manipulacji znajdziecie na Instagramie Martijna.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)