Święty Mikołaj zrzucał kamerki ze spadochronu. Narciarze byli zachwyceni

Valentin Delluc wcielił sięw świętego Mikołaja i rozdawał prezenty na stoku.
Valentin Delluc wcielił sięw świętego Mikołaja i rozdawał prezenty na stoku.
Źródło zdjęć: © YouTube
Marcin Watemborski

23.12.2022 09:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wyobraźcie sobie, że spędzacie kolejny wspaniały dzień na stoku, mróz szczypie w uszy, a białego puchu nie brakuje. Wtem nad stokiem pojawia się święty Mikołaj na spadochronie i zaczyna zrzucać prezenty ze swojego magicznego worka. Okazuje się, że to kamerki sportowe. Tak się powinno robić akcje marketingowe!

W roli świętego Mikołaja wystąpił profesjonalny miłośnik sportów ekstremalnych Valentin Delluc, który wziął udział w genialnej akcji marketingowej Insta360. Nie chodzi tylko o nagranie filmu z przelotu nad stokiem w charakterystycznym stroju, ale również o prezenty.

Ekstremalny Mikołaj przeleciał nad stokiem narciarskim we francuskim Avoriaz na spadochronie z przypiętymi nartami i rozdawał ludziom kamerki Insta360. Samo nagranie zostało zrealizowane przy wykorzystaniu najnowszej z nich, czyli Insta360 X3. Jest to kamerka sportowa 360 stopni, która pozwala na nagrywanie wideo w rozdzielczości 5.7K.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Cała akcja wygląda doskonale. Organizatorzy mieli świetny pomysł, a do wykonania Delluca nie można się przyczepić. Krótko mówiąc, znalazł się w odpowiednim miejscu, o odpowiednim czasie. W końcu kto z nas nie kocha Świąt Bożego Narodzenia, a tym bardziej dostawania prezentów.

Taka kamerka na pewno przyda się niejednemu narciarzowi, by stworzyć mnóstwo wspomnień z tegorocznego wyjazdu.

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)