Szalik ISHU uchroni przed niechcianymi zdjęciami

Szalik ISHU uchroni przed niechcianymi zdjęciami
Źródło zdjęć: © © Ishu / [Instagram](https://www.instagram.com/whatstheishu/)
Marcin Watemborski

04.07.2016 12:02, aktual.: 26.07.2022 18:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Znane osoby mają odwieczny problem – co zrobić, by uchronić się przed niechcianymi zdjęciami. Podobny problem dotyczy zapewne kierowców, którzy kochają... szybko jeździć. Widzieliśmy już podobne rozwiązania, ale nie tak stylowe jak to.

„Celebryci” (jak ja nie znoszę tego określenia) często spotykają się z problemem – jak uchronić swoje cudowne twarze od niechcianych zdjęć. Widzieliśmy wiele rozwiązań – woale z błyszczącego tiulu, zasłanianie się kurtkami oraz kilka innych. Żadne z nich jednak nie jest tak szykowne jak ten szal.

Ishu, jak nazywa się akcesorium, odbija światło błyskowe do tego stopnia, że uzyskanie prawidłowej ekspozycji nie jest możliwe – oczywiście przy fotografowaniu przy świetle zastanym nie będzie tego problemu. Podejrzewam, że przy odbiciu wiązki od tylnych ścian – również uzyskamy prawidłowe naświetlenie.

THE ISHU RELEASE! www.theishu.com

Materiał i sam szalik zostały stworzone prze Saifa Siddiqui, który przypadkiem zniszczył grupowe zdjęcie przez światło z nadjeżdżającego motocykla. Kilka lat później materiał spotkał się ze sporym uznaniem wśród ludzi znanych z czerwonego dywanu.

Nie da się ukryć, że cena gadżetu jest adekwatna do osób noszących go – kosztuje od 268 dolarów do 478. Jeśli serio jesteście nim zainteresowani – możecie złożyć swoje zamówienie za pośrednictwem strony internetowej.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)