Szlakiem cerkwi z Tokiną - warsztaty fotograficzne w Bieszczadach

Szlakiem cerkwi z Tokiną - warsztaty fotograficzne w Bieszczadach

Szlakiem cerkwi z Tokiną - warsztaty fotograficzne w Bieszczadach
Marcin Falana
07.02.2017 13:11, aktualizacja: 26.07.2022 18:38

Firma Tokina wraz z projektem fotowarsztaty.com, zapraszają w weekend 10-12 marca na plener fotograficzny w Bieszczadach. Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.

Jedne z najlepszych warunków na plener architektoniczno-cerkiewny oferuje zima, gdy pozbawione liści drzewa nie przeszkadzają zrobić tego niepowtarzalnego kadru, a wręcz swoją surowością wprowadzają dodatkowy klimat.

Obraz
© © Dominik Tomczyk

W weekend, 10-12 marca, firma Tokina oraz fotowarsztaty.com zapraszają na warsztaty fotograficzne, w których nacisk położony jest na urzekające piękno drewnianej architektury cerkiewnej. Będzie to plener fotograficzny z pięknem zaklętym w drewnie. Wyjazd oferuje solidną dawkę wiedzy fotograficznej oraz informacji o historii, architekturze i sztuce w jedynych, w swym rodzaju, okolicznościach bieszczadzkich cerkwi.

Obraz
© © Dominik Tomczyk

Na plenerze gościem będzie Bogdan Augustyn, pseudonim artystyczny „Bohun”, pomysłodawca, założyciel i pierwszy wokalista KSU, z wykształcenia i zamiłowania historyk - w jak zwykle obezwładniająco wciągający sposób będzie opowiadał o kulturze Karpat i zawiłościach losów ludzi zamieszkujących Bieszczady z przyległościami.

Obraz
© © Dominik Tomczyk

Cena 490 zł obejmuje:

Obraz
© © Dominik Tomczyk

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)