Szpilki, mini i bikini: Wiosenny Konkurs Fotograficzny WSF

Szpilki, mini i bikini: Wiosenny Konkurs Fotograficzny WSF

Diamonds Factory Studio
Diamonds Factory Studio
Krzysztof Basel
06.05.2011 15:06, aktualizacja: 01.08.2022 14:41

Co wyjdzie z połączenia szpilek, mini i bikini? Wy nam to powiedzcie. Warsztaty Sztuki Fotografii oraz studio fotograficzne Diamonds Factory zapraszają do wzięcia udziału w majowym konkursie fotograficznym.

Ruszył facebookowy konkurs Warsztatów Sztuki Fotografii i Diamonds Factory Studio. Temat konkursu to "Szpilki, mini i bikini". Możecie go interpretować dosłownie i w przenośni. Organizatorzy są otwarci na wszystkie ciekawe pomysły. Na zwycięzców czeka 5 godzin pracy w profesjonalnym studio fotograficznym Diamonds Factory Studio w Krakowie.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba zostać fanem facebookowego profilu WSF. Do 5 czerwca na tablicy możecie umieszczać zdjęcia związane z tytułem konkursu.Wszystkie one trafią pod lupę fotografów współpracujących z WSF. Najlepsze z nich trafią do katalogu konkursowego „SZPILKI, MINI I BIKINI“.

Możecie głosować na zdjęcia umieszczone w katalogu konkursowym, klikając Lubię to! pod zdjęciem, które Waszym zdaniem powinno zdobyć nagrodę. Głosy można oddawać do 12 czerwca. Jedną nagrodę zdobędzie autor zdjęcia z największą liczbą głosów, drugą przyznają organizatorzy konkursu – Warsztaty Sztuki Fotografii i Diamonds Factory.

Więcej szczegółów znajduje się na blogu WSF.

Źródło: WSF blog

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)