Szybki jak błyskawica i niezwykle wszechstronny. Nowy edytor ON1 Photo RAW już dostępny

Szybki jak błyskawica i niezwykle wszechstronny. Nowy edytor ON1 Photo RAW już dostępny

Szybki jak błyskawica i niezwykle wszechstronny. Nowy edytor ON1 Photo RAW już dostępny
Źródło zdjęć: © © [url=https://youtu.be/JzDuyZR7ljU]ON1 / Youtube[url]
Mikołaj Rożek
21.12.2016 14:05, aktualizacja: 26.07.2022 18:42

Najnowsza wersja oprogramowania firmy ON1 przynosi szereg aktualizacji, które mają sprawić, że obróbka zdjęć stanie się jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza. Na czele usprawnień producent stawia prędkość pracy programu oraz niedestrukcyjną edycję.

Najnowsza wersja edytora plików RAW, autorstwa firmy ON1, jest już dostępna w sprzedaży. Wedle zapewnień producenta, mamy do czynienia z błyskawicznym edytorem zdjęć. Wszelkie dokonywane modyfikacje odbywają się w czasie rzeczywistym przy niedestruktywnej obróbce. Jedną z wprowadzonych opcji jest brak funkcji importu i katalogowania zdjęć. Proces, który zwykle testuje naszą cierpliwość w innych programach tego typu, tutaj został praktycznie zlikwidowany. Zdjęcia możemy zacząć obrabiać zaraz po odpaleniu aplikacji. Bez potrzeby opierania się o lokalne katalogi, ON1 Photo RAW umożliwia obróbkę fotografii z poziomu chmury lub zewnętrznego serwera.

Obraz

Zastosowane usprawnienia mają zapewnić łatwy i elastyczny sposób modyfikacji naszych zdjęć przy niedestrukcyjnym trybie pracy. Wprowadzono zaprojektowane na nowo algorytmy obsługi plików, program poradzi sobie z większością dostępnych na rynku formatów, jak JPG, TIFF, PSD, PSB, PND oraz DNG. ON1 Photo RAW jest w stanie rozpoznać ponad 800 dostępnych modeli aparatów. Ponadto, jeżeli posiadamy już np. oprogramowanie Adobe, bez problemu wykorzystamy ON1 Photo RAW jako wtyczkę do Lightrooma lub Photoshopa.

ON1 Short Clip – A Photo RAW Workflow

Dostajemy przede wszystkim superszybkie narzędzie, które nie wymaga od nas przełączania między otwartymi programami czy katalogami. Wszystkie operacji możemy wykonać z poziomu głównego okna ON1 Photo RAW. Program oferuje także zestawy predefiniowanych ustawień, z których znane są poprzednie wersje oprogramowania ON1, a także możliwość pracy na warstwach i z wykorzystaniem masek.

Cena, która przyjdzie nam zapłacić za najnowszy program ON1, wynosi, przy obecnej ofercie promocyjnej, 100 dolarów, jeśli kupujemy nową pełną wersję lub 80 dolarów, gdy potrzebujemy jedynie aktualizacji zakupionego wcześniej oprogramowania ON1. Po zakończeniu okresu promocyjnego zapłacimy odpowiednio 120 dolarów za pełną wersję i 100 dolarów za aktualizację. Ponadto, decydując się na zakup do 31 grudnia 2016, dostaniemy dodatkowo 4 kursy ON1 Photo RAW Master, ebooka "Creative Choices - ON1 Workflows from Start to Finish" oraz zestaw ON1 Guru Signature Collection zawierający 60 presetów.

All-in-One RAW Processor and Photo Editor

ON1 Photo RAW dostępny jest zarówno w wersji na Windowsa jak i MACa. Zakup jednej licencji pozwala nam zainstalować program na aż pięciu stanowiskach.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)