Canon PowerShot SX700 HS

Aparat fotograficzny
Canon PowerShot SX700 HS

Aparat Canon PowerShot SX700 HS to kompakt o standardowych parametrach, które powinny przypaść do gustu amatorom fotografii. Wyposażony został w 30-krotny zoom optyczny i funkcje tworzenia materiałów filmowych w jakości Full HD.

Canon PowerShot SX700 HS – zdjęcia

Zdjęcia wykonywane aparatem Canon PowerShot SX700 HS są ostre i odpowiednio naświetlone. Odpowiadają za to parametry kompaktu, w tym szerokokątny obiektyw 25 mm, dzięki któremu uda się zarejestrować szerokie krajobrazy czy dużą grupę ludzi. Aparat wyposażony został także w 30-krotny zoom optyczny w trybie normalnym i 60-krotny zoom w trybie ZoomPlus, pozwalające na maksymalne przybliżenie obiektu bez utraty doskonałej jakości zdjęć. Do wykonania niesamowitych fotografii Canonem PowerShot SX700 HS przyczynia się też procesor DIGIC 6 oraz matryca CMOS o rozdzielczości 16,1 megapiksela.

Aparat kompaktowy Canon PowerShot SX700 HS wyposażony został w funkcję inteligentnej stabilizacji obrazu, a dodatkowo w 5-osiową dynamiczną stabilizację obrazu, co pozytywnie wpływa na jakość wykonanych zdjęć i nagrań w dużym przybliżeniu albo przy słabym oświetleniu.

Canon PowerShot SX700 HS – filmy

Nagrywanie filmów staje się przyjemnością, gdy obraz powstaje w jakości Full HD. Tak właśnie jest w aparacie Canon PowerShot SX700 HS, który rejestruje nagrania z prędkością 60 klatek na sekundę i co ważne, z dźwiękiem stereo. Kompakt pozwala na ręczną regulację ostrości i zapisywanie filmu w formacie MP4, dzięki czemu możliwa jest łatwa edycja i udostępnianie pliku.

Warto wspomnieć, że kompakt Canon PowerShot SX700 HS daje użytkownikowi możliwość nagrywania dynamicznych scen, dzięki rejestrowania z dużą szybkością, trybowi Super Slow Motion Movie i szybkiemu autofokusowi. Poza tym użytkownik Canona PowerShot SX700 HS doceni liczne tryby twórcze, które pozwolą na nadanie nagraniom bardziej spersonalizowanego charakteru.

Canon PowerShot SX700 HS – budowa i obsługa

Canon PowerShot SX700 HS to sprzęt o niewielkich rozmiarach. Jest też dość lekki – jego waga to niecałe 300 g. Kompakt dobrze trzyma się w dłoni, dzięki lekko zaokrąglonym krawędziom. Również logiczne menu i odpowiednio rozmieszczone przyciski pozwalają na zwinną obsługę Canona PowerShot SX700 HS.

Znacznym ułatwieniem podczas wykonywania zdjęć lub rejestrowania filmów jest możliwość korzystania z 3-calowego wyświetlacza LCD PureColor II G, który wyróżnia przestrzeń odwzorowania kolorów 922 tys. punktów w układzie sRGB. Aparatem można zarządzać również w trybie manualnym Av i Tv.

Kolejny atut Canona PowerShot SX700 HS to łączność Wi-Fi i moduł NFC. Ułatwia to łączenie z innymi urządzeniami elektronicznymi, a co za tym idzie szybsze przesyłanie danych, a także daje możliwość zdalnego nagrywania i śledzenia lokalizacji z użyciem smartfona.

Canon PowerShot SX700 HS – cena

Zakup aparatu Canon PowerShot SX700 HS to wydatek rzędu 1000 zł. W tej cenie jednak użytkownik otrzymuje dobry jakościowo sprzęt o łatwej obsłudze i zadowalających parametrach.

4.59
14 głosów
Dane techniczne
ProducentCanon
RodzinaCanon PowerShot SX
RodzajAparat kompaktowy
Karty pamięciSD/SDHC/SDXC
Maksymalna rozdzielczość4608 x 3456
Liczba pikseli16 Mpix
Rozmiar matycy1/2.3" (6.17 x 4.55 mm)
Rodzaj matrycyBSI-CMOS
Czułość ISOAuto, 100-3200
Ogniskowa (odpowiednik 35mm)25–750
Zoom optyczny30 x
Światłosiłaf/3,2–6,9
Minimalny czas naświetlania1/3200 s
Maksymalny czas naświetlania15 s
Wymiary113 x 66 x 35 mm
Waga269 g
Zobacz pełną specyfikację

Canon PowerShot SX700 HS: Podobne aparaty fotograficzne

Canon PowerShot SX700 HS: newsy, testy i recenzje

Przyszłość fotografii. Premiera Huawei P30

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie