Tak się robi idealne zdjęcia kubka kawy na Instagrama

Tak się robi idealne zdjęcia kubka kawy na Instagrama

Po co komuś dobry aparat, skoro jest iPhone!
Po co komuś dobry aparat, skoro jest iPhone!
Źródło zdjęć: © © AwesomenessTV / [Youtube](https://www.youtube.com/watch?v=v1lwQ6XU5ywg)
Marcin Watemborski
18.05.2016 10:26, aktualizacja: 26.07.2022 19:04

Ekspansja mediów społecznościowych w XXI wieku sięga zenitu – co dnia publikujemy miliony rzeczy, internet jest zaśmiecany bezwartościową treścią, w tym również zdjęciami. Zobaczcie formę pastiszu na współczesną kulturę wizualną, stworzoną przez AwesomenessTV.

Wszyscy pamiętamy jaki był szał, kiedy Instagram w Polsce zaczął przybierać na popularności. Ludzie fotografowali wszystko – psy na ulicy i jedzenie w restauracji. Och, chwilkę... właściwie dalej to robią!

Ekipa z AwesomenessTV pokazała w przekoloryzowany sposób jak wygląda robienie sesji na Instagrama. Czy nie uważacie, że to lekkie przegięcie? Jasne, fajnie zrobić szybką fotkę czegoś fajnego, co zobaczyliśmy, albo pochwalić się znajomym: „Patrzcie jakiego mam burgera!”, ale litości. Serio nie trzeba robić zdjęć wszystkiemu i zawsze.

BROS ON INSTAGRAM w/ Jimmy Tatro - Betch!

Osobiście znam kilka osób, która robią zdjęcia po prostu każdej jednej rzeczy, którą zobaczą, a ich Instagramy wyglądają jak śmietnik. Jasne – z definicji miał być to wizualny dziennik każdego z nas, ale pamiętajmy, że publikujemy to online i obserwują nas inni ludzie. Może warto czasem zrobić porządki na swoim Insta i obrać jakiś kierunek prowadzenia mediów społecznościowych?

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)