Taką "kulkę" chciałbyś dostać

Rollei Bullet HD
Rollei Bullet HD
Piotr Dopart

05.07.2011 20:38, aktual.: 01.08.2022 14:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uprawiasz sporty ekstremalne i szukasz kamery, która nie będzie utrudniać Ci życia klockowatymi, mało opływowymi kształtami? Rollei Bullet HD może być sprzętem dla Ciebie.

Pokryty aluminium i ważący 100 gramów "Pocisk" nagrywa wideo w jakości HD (rozdzielczość 1280 x 720 pikseli) z prędkością 30 fps, wykorzystując do tego sensor CMOS. Sterowanie kamerą odbywa się za pomocą jednego przycisku, który umożliwia również przełączanie pomiędzy trybami foto i wideo. Wbudowany szerokokątny obiektyw ma pole widzenia wynoszące 170 stopni.

Kamera wyposażona jest w przydatne sportowcom funkcje, takie jak Auto Snap Shot (wykonuje zdjęcie co 3 sekundy), odporna na kurz, uderzenia i wstrząsy. Jej uszczelnienie ma także pozwalać na zanurzenie sprzętu na głębokość maksymalnie 10 m. Oprócz niskiej masy przenoszenie urządzenia ułatwiają jego wymiary (90 x 30 x 10 mm).

Do sprawnego nagrywania obrazu potrzeba karty Micro SD o min. klasie szybkości równej 6 i pojemności max. 32 GB - w zestawie dostarczany jest nośnik o pojemności 4 gigabajtów. Do kamery dołączone są również: zaczepy, które umożliwiają przypięcie jej do większości powierzchni, torba, kabel USB, obudowę wodoszczelną i zasilacz.

Rollei Bullet HD ma trafić do sklepów pod koniec tego miesiąca w cenie ok. 250 euro.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)