Genialna sesja zdjęciowa tancerzy i ich pupili

Genialna sesja zdjęciowa tancerzy i ich pupili

Genialna sesja zdjęciowa tancerzy i ich pupili
Źródło zdjęć: © © [Kelly Pratt Kreidich, Ian Kreidich](https://dancersanddogs.com/)
Kasia Piotrowska
04.11.2019 10:58, aktualizacja: 26.07.2022 15:33

Jak sprawić, aby sesje zdjęciowe tancerzy były mniej sztywne? Fotografowie Kelly i Ian Kreidich zaprosili do udziału w zdjęciach czworonogi. Okazało się, że to strzał w dziesiątkę.

Pomysł na projekt "Tancerze i psy" powstał spontanicznie. Kelly i Ian zajmujący się zawodowo fotografią tancerzy, wpadli na pomysł, aby do studia zaprosić psy. Koncepcja wydawała się szalona, jednak już po pierwszej sesji okazało się, że czworonogi wnoszą energię i radość do pozowanych i sztywnych klasycznych zdjęć tancerzy baletowych.

Projekt rozpoczął się w 2017 roku i od tego czasu parze udało się sfotografować setkę tancerzy razem z psami w 10 miastach na terenie Stanów Zjednoczonych. Efekty sesji będzie można podziwiać w albumie, który można już kupić w przedsprzedaży.

Do zdjęć Kelly i Ian użyli jednolitego tła i studyjnego, reklamowego oświetlenia. Mimo to, dzięki obecności wesołych zwierzaków, zdjęcia nie są sztywne. Tancerze pokazali swoją luźniejszą stronę, bo w towarzystwie wesołych pupili, ciężko zachować powagę.

W planie jest rozwinięcie projektu i zaproszenie do udziału w sesji także innych zwierząt. Autorzy pomysłu chcieliby także, aby w ich sesjach brały udział zwierzęta ze schroniska, które w ten sposób mogłyby znaleźć nowy dom.

Więcej informacji o projekcie możecie znaleźć tutaj, a jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć z tego projektu, to odsyłamy do Instagrama i Facebooka.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)