Targi fotograficzne PMA 2011 odwołane

Targi fotograficzne PMA 2010 odwołane
Targi fotograficzne PMA 2010 odwołane
Krzysztof Basel

05.05.2011 16:30, aktual.: 01.08.2022 14:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Targi fotograficzne CliQ (wcześniej znane jako PMA) miały początkowo odbyć się wiosną tego roku. Później przeniesiono termin na jesień. Jedne z największych targów fotograficznych ostatecznie odbędą się dopiero w 2012 roku, ale w zupełnie innej formie.

Photo Marketing Association International, CliQ, czyli organizator dawnych targów PMA, poinformował właśnie o odwołaniu imprezy, która miała się odbyć we wrześnie tego roku. Firma porozumiała się z organizatorem targów elektroniki użytkowej CES (Consumer Electronics Association). Od 2012 roku targi CES oraz CliQ (PMA) będą odbywały się razem, w jednym terminie oraz tym samym miejscu - Las Vegas w USA. Na najbliższą edycję imprezy będziemy musieli poczekać do 10-13 stycznia 2012 roku.

Nie wiemy, czy targi fotograficzne będą istotną częścią targów CES, czy tylko małym dodatkiem. Do tej pory były to jedne z największych i najbardziej popularnych targów fotograficznych na świecie. Co roku producenci z całego świata prezentowali na nich wiele swoich nowości. Teraz będą musieli poczekać trochę dłużej. Czy w takim razie pokażą 2 razy więcej nowych aparatów czy obiektywów?

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)