Targi fotograficzne PMA 2011 odwołane

Targi fotograficzne PMA 2011 odwołane

Targi fotograficzne PMA 2010 odwołane
Targi fotograficzne PMA 2010 odwołane
Krzysztof Basel
05.05.2011 16:30, aktualizacja: 01.08.2022 14:41

Targi fotograficzne CliQ (wcześniej znane jako PMA) miały początkowo odbyć się wiosną tego roku. Później przeniesiono termin na jesień. Jedne z największych targów fotograficznych ostatecznie odbędą się dopiero w 2012 roku, ale w zupełnie innej formie.

Photo Marketing Association International, CliQ, czyli organizator dawnych targów PMA, poinformował właśnie o odwołaniu imprezy, która miała się odbyć we wrześnie tego roku. Firma porozumiała się z organizatorem targów elektroniki użytkowej CES (Consumer Electronics Association). Od 2012 roku targi CES oraz CliQ (PMA) będą odbywały się razem, w jednym terminie oraz tym samym miejscu - Las Vegas w USA. Na najbliższą edycję imprezy będziemy musieli poczekać do 10-13 stycznia 2012 roku.

Nie wiemy, czy targi fotograficzne będą istotną częścią targów CES, czy tylko małym dodatkiem. Do tej pory były to jedne z największych i najbardziej popularnych targów fotograficznych na świecie. Co roku producenci z całego świata prezentowali na nich wiele swoich nowości. Teraz będą musieli poczekać trochę dłużej. Czy w takim razie pokażą 2 razy więcej nowych aparatów czy obiektywów?

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)