Zdjęcia krajobrazowe, które zachwycają klimatem i emocjami. Polskie Tatry w obiektywie Adama Brzozy

Zdjęcia krajobrazowe, które zachwycają klimatem i emocjami. Polskie Tatry w obiektywie Adama Brzozy

„Cudze chwalicie, a swojego nie znacie" - mawiają niektórzy.  Znamy i chwalimy, dlatego przedstawiamy galerię wspaniałych zdjęć krajobrazowych z naszych Tart, którą wykonał Adam Brzoza, na co dzień współpracujący z National Geographic Polska i National Geographic Traveler.
„Cudze chwalicie, a swojego nie znacie" - mawiają niektórzy. Znamy i chwalimy, dlatego przedstawiamy galerię wspaniałych zdjęć krajobrazowych z naszych Tart, którą wykonał Adam Brzoza, na co dzień współpracujący z National Geographic Polska i National Geographic Traveler.
Źródło zdjęć: © © Adam Brzoza / [adambrzoza.com](http://adambrzoza.com) / [www.facebook.com/adambrzozacom](https://www.facebook.com/adambrzozacom)
Marcin Falana
20.10.2015 11:43, aktualizacja: 20.10.2015 22:35

Adam Brzoza zajmuje się fotografią profesjonalnie od kilkunastu lat, swoją przygodę zaczął od fotografowania gór. I właśnie Tarty w jego wykonaniu prezentują się niesamowicie.

Zakopiańczyk, pasjonat gór i przyrody. Artysta fotografik. Cała przygoda z fotografią zaczęła się u niego właśnie od gór i większość zdjęć została wykonana właśnie tam. Ale Adam Brzoza jest także twórcą wyjątkowych zdjęć przybliżających odbiorcom różne zakątki świata jak Indie, Nepal, Skandynawia i cała Europa. Na zdjęciu widok na Przedni Staw w dolinie Pięciu Stawów Polskich.
Zakopiańczyk, pasjonat gór i przyrody. Artysta fotografik. Cała przygoda z fotografią zaczęła się u niego właśnie od gór i większość zdjęć została wykonana właśnie tam. Ale Adam Brzoza jest także twórcą wyjątkowych zdjęć przybliżających odbiorcom różne zakątki świata jak Indie, Nepal, Skandynawia i cała Europa. Na zdjęciu widok na Przedni Staw w dolinie Pięciu Stawów Polskich.© © Adam Brzoza / [adambrzoza.com](http://adambrzoza.com) / [www.facebook.com/adambrzozacom](https://www.facebook.com/adambrzozacom)
Adam dąży to tego aby zdjęcia wywoływały emocje i emanowały swoistą atmosferą. Ale zawsze pragnie, aby te emocje były pozytywne. Najczęściej szuka klimatu innego niż standardowy do przedstawienia na zdjęciach. „Pragnę pokazać góry, krajobraz od strony tajemniczej, czasem mrocznej a czasem bajkowej, ale często sięgam po piękno codzienności" - mówi autor. Na zdjęciu Tatry Zachodnie, wschód słońca na Wołowcu.
Adam dąży to tego aby zdjęcia wywoływały emocje i emanowały swoistą atmosferą. Ale zawsze pragnie, aby te emocje były pozytywne. Najczęściej szuka klimatu innego niż standardowy do przedstawienia na zdjęciach. „Pragnę pokazać góry, krajobraz od strony tajemniczej, czasem mrocznej a czasem bajkowej, ale często sięgam po piękno codzienności" - mówi autor. Na zdjęciu Tatry Zachodnie, wschód słońca na Wołowcu.© © Adam Brzoza / [adambrzoza.com](http://adambrzoza.com) / [www.facebook.com/adambrzozacom](https://www.facebook.com/adambrzozacom)
Ostatnio pasjonują go ginące zawody jak np. baca, kowal i pragnie zatrzymać wyjątkowość tych ludzi, prac, zajęć chociażby na zdjęciach. Doskonale czuje się w reportażu, dokumentując sytuacje, zatrzymując w kadrze chwile. Na zdjęciu zachód słońca na Świnicy.
Ostatnio pasjonują go ginące zawody jak np. baca, kowal i pragnie zatrzymać wyjątkowość tych ludzi, prac, zajęć chociażby na zdjęciach. Doskonale czuje się w reportażu, dokumentując sytuacje, zatrzymując w kadrze chwile. Na zdjęciu zachód słońca na Świnicy.© © Adam Brzoza / [adambrzoza.com](http://adambrzoza.com) / [www.facebook.com/adambrzozacom](https://www.facebook.com/adambrzozacom)
Zdjęcia wykorzystane za zgodą autora. Na zdjęciu: Małe Morskie Oko, niewielkie jeziorko poniżej Morskiego Oka
Zdjęcia wykorzystane za zgodą autora. Na zdjęciu: Małe Morskie Oko, niewielkie jeziorko poniżej Morskiego Oka© © Adam Brzoza / [adambrzoza.com](http://adambrzoza.com) / [www.facebook.com/adambrzozacom](https://www.facebook.com/adambrzozacom)
Mięguszowieckie Szczyty nad Morskim Okiem.
Mięguszowieckie Szczyty nad Morskim Okiem.© © Adam Brzoza / [adambrzoza.com](http://adambrzoza.com) / [www.facebook.com/adambrzozacom](https://www.facebook.com/adambrzozacom)
Zdjęcie wykonane w rejonie Kasprowego Wierchu. Na zdjęciu kruk.
Zdjęcie wykonane w rejonie Kasprowego Wierchu. Na zdjęciu kruk.© © Adam Brzoza / [adambrzoza.com](http://adambrzoza.com) / [www.facebook.com/adambrzozacom](https://www.facebook.com/adambrzozacom)
Widok na Świnicę z Kopy Kondrackiej
Widok na Świnicę z Kopy Kondrackiej© © Adam Brzoza / [adambrzoza.com](http://adambrzoza.com) / [www.facebook.com/adambrzozacom](https://www.facebook.com/adambrzozacom)
Dolina Pięciu Stawów Polskich.
Dolina Pięciu Stawów Polskich.© © Adam Brzoza / [adambrzoza.com](http://adambrzoza.com) / [www.facebook.com/adambrzozacom](https://www.facebook.com/adambrzozacom)
Polana Chochołowska o świcie.
Polana Chochołowska o świcie.© © Adam Brzoza / [adambrzoza.com](http://adambrzoza.com) / [www.facebook.com/adambrzozacom](https://www.facebook.com/adambrzozacom)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)