Te kadry będą ubiegały się o tytuł najśmieszniejszego zdjęcia zwierząt 2021 roku

Te kadry będą ubiegały się o tytuł najśmieszniejszego zdjęcia zwierząt 2021 roku
Marcin Watemborski

02.09.2021 10:36, aktual.: 02.09.2021 12:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Comedy Wildlife Photo Awards to konkurs, na którego wyniki czekamy co roku. Zobaczymy tam najzabawniejsze zdjęcia zwierząt, które udało się ująć fotografom w danym okresie. Zanim poznamy zwycięzców, rzućmy okiem na selekcję zdjęć finałowych.

Konkurs Comedy Wildlife Photo Awards powstał z inicjatywy profesjonalnego fotografa dzikiej przyrody i zwierząt Paula Johnsona-Hicksa oraz Toma Sullama. Panowie stwierdzili, że warto będzie odjąć trochę patosu naturze i skoncentrować się na humorze. Przyświecał im w tym szczytny cel.

Każdego roku, organizatorzy zbierają fundusze na pomoc wybranej organizacji prozwierzęcej. Chcą również zwrócić uwagę odbiorców na ochronę dzikiej przyrody za pośrednictwem wizualnych żartów serwowanych przez innych fotografów. Tegoroczna zbiórka zostanie przeznaczona na organizację Save Wild Orangutans, która zajmuje się ochroną orangutanów zapewniając im m.in. opiekę medyczną i przygotowując do dalszego życia w dziczy.

Obraz

Tegoroczna edycja konkursu zebrała ponad 7000 zdjęć oraz filmów z zabawnymi zwierzakami. Jurorzy wybrali 42 zdjęcia, które będą ubiegały się o główną nagrodę, a my prezentujemy wam najlepsze z nich. Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 22 października 2021 roku.

Więcej informacji znajdziecie na stronie konkursu.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)