Leciał tuż przy piramidzie. Nagranie jeży włos na głowie

Leciał tuż przy piramidzie. Nagranie jeży włos na głowie
Marcin Watemborski

19.01.2022 12:12, aktual.: 26.07.2022 13:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Miłośnicy sportów ekstremalnych będą zafascynowani tymi nagraniami i zdjęciami dostarczonymi przez ekipę RedBulla. Zobaczymy tu Freda Fugena, Mike’a Swansona oraz Vincenta Cotte’a testujących nowe projekty wingsuitów przy piramidach w Gizie. Świadomość prędkości sportowców i niewielka odległość od budowli powodują niezły skok adrenaliny!

Wingsuiting to ciekawy sport ekstremalny, który opiera się na skakaniu w specjalnym kombinezonie z membranami między kończynami. Człowiek ubrany w ten strój skacze przeważnie z dużej wysokości i szybuje. Prędkość również jest niezwykła – dochodzi ona do 250 kilometrów na godzinę!

Skoczkowie z ekipy RedBull Air Force – Fred Fugen, Mike Swanson oraz Vincent Cotte – spotkali się w Egipcie, by polatać przy piramidach. Zanim skoczyli, wznieśli się samolotem na wysokość 1500 metrów, po czym rozpoczęli podniebne akrobacje. Dopiero na wysokości około 90 metrów nad powierzchnią rozłożyli spadochrony, by bezpiecznie wylądować.

Wingsuit Flying Super Close To The Pyramids Of Giza

Nagrania z perspektywy skoczków zostały zrealizowane przy wykorzystaniu kamerek sportowych GoPro Hero oraz Hero Max 360. Ten widok jest niesamowity – aż może się zakręcić od niego w głowie!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)