Fotograf przeżył chwilę grozy. Zobacz, jak blisko podszedł do niego niedźwiedź

Fotograf przeżył chwilę grozy. Zobacz, jak blisko podszedł do niego niedźwiedź

Fotograf przeżył chwilę grozy. Zobacz, jak blisko podszedł do niego niedźwiedź
Źródło zdjęć: © © Drew Hamilton / [YouTube](https://www.youtube.com/channel/UCk1GssXfi8nk2l0plI78tg)
Monika Homan
30.04.2018 11:22, aktualizacja: 26.07.2022 18:02

Fotografowanie dzikiej natury daje wiele satysfakcji. Potrafi być też bardzo odprężające. Siedząc na łonie natury, w ciszy i spokoju, obserwujemy życie dzikich zwierząt. Odcięci od świata mamy czas na rozmyślania w zupełnej samotności. Jesteśmy tylko my, aparat i zwierzęta.

Na zdjęcia dzikiej natury najlepiej wybrać się samemu. Łatwiej wtedy nie zwracać na siebie uwagi zwierząt. Możemy poczuć się wtedy nieco samotnie, ale nie martwcie się, zawsze znajdzie się ktoś, kto zechce dotrzymać nam towarzystwa. Gorzej jeśli jest to… sporych rozmiarów niedźwiedź!

Pebble Mine threatens McNeil River.

Fotograf dzikiej przyrody Drew Hamilton, podczas fotografowania niedźwiedzi polujących na łososie w jednej z rzek Alaski, miał niecodziennego towarzysza. Jeden z jego modeli postanowił sprawdzić, jak wyszedł na zdjęciach i usiadł sobie spokojnie tuż obok fotografa.

Drew zachował zimną krew i nie wykonując żadnych gwałtownych ruchów, sfilmował siedzącego z nim niedźwiedzia brunatnego. Pomimo tego, że na filmie niedźwiedź bardziej przypomina uroczego misia, należy pamiętać, że to bardzo niebezpieczne zwierze. Trzeba przyznać, że ten fotograf ma nerwy ze stali.

Obraz
© © Drew Hamilton / [YouTube](https://www.youtube.com/channel/UCk1GssXfi8nk2l0plI78tg)

Trudno mi określić czy ten filmik jest bardziej przerażający, czy bardziej uroczy. Kolega niedźwiedź wydaje się być naprawdę słodkim kompanem, ale gdybym znalazła się na miejscu Hamiltona z pewnością byłby bardziej przerażający.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)