Ten unikalny film poklatkowy sprawi, że naprawdę poczujecie klimat Austrii

Ten unikalny film poklatkowy sprawi, że naprawdę poczujecie klimat Austrii

Ten unikalny film poklatkowy sprawi, że naprawdę poczujecie klimat Austrii
Krzysztof Basel
12.03.2015 07:00, aktualizacja: 26.07.2022 19:40

Ponad 5 terabajtów materiałów przygotowanych w czasie dwóch lat, z których stworzono 600 krótkich klipów i połączono w kapitalny time lapse. Tak oto powstał „Taste of Austria", który zachwyca nie tylko spektakularnymi krajobrazami, ale także perfekcyjnym i dynamicznym montażem.

Twórcy filmu „Taste of Austria" przekonują, że w Europie są fantastyczne krajobrazy godne utrwalenia, a ich rodzima Austria w tym przoduje, oferując atrakcje kulturalne oraz naturalne. Po jego obejrzeniu nie mam wątpliwości, że mają rację.

Nowy time lapse prezentuje nie tylko zachwycające, rozświetlone naturalne krajobrazy Austrii, ale też kadry z okolic Wiednia oraz mniejszych miejscowości.Materiał zwraca na siebie uwagę także nietypowym, bardzo dynamicznym montażem, łączącym mnóstwo krótkich scen. Całość dobrze współgra z naturalnymi dźwiękami nagranej scenerii.

Twórcami materiały jest Film Spectakel - austriacka grupa z zamiłowaniem do filmów poklatkowych, za które otrzymali już garść nagród. Ekipa zasłynęła już wcześniej między innymi z rozchodzącego się w viralowym temie filmu poklatkowego „Vienna - Magic of Advent (Timelapse)", który również warto obejrzeć, jeśli jeszcze go nie znacie.

Z resztą, cała twórczość grupy Film Spectakel jest warta uwagi. Ich produkcje cechuje wysoka techniczna jakość zdjęć, interesujące kadry, świetny i nietypowy montaż. To przykład materiałów multimedialnych, jakie cenie się w dzisiejszych czasach.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)