Ten unikalny film poklatkowy sprawi, że naprawdę poczujecie klimat Austrii

Ten unikalny film poklatkowy sprawi, że naprawdę poczujecie klimat Austrii
Krzysztof Basel

12.03.2015 07:00, aktual.: 26.07.2022 19:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ponad 5 terabajtów materiałów przygotowanych w czasie dwóch lat, z których stworzono 600 krótkich klipów i połączono w kapitalny time lapse. Tak oto powstał „Taste of Austria", który zachwyca nie tylko spektakularnymi krajobrazami, ale także perfekcyjnym i dynamicznym montażem.

Twórcy filmu „Taste of Austria" przekonują, że w Europie są fantastyczne krajobrazy godne utrwalenia, a ich rodzima Austria w tym przoduje, oferując atrakcje kulturalne oraz naturalne. Po jego obejrzeniu nie mam wątpliwości, że mają rację.

Nowy time lapse prezentuje nie tylko zachwycające, rozświetlone naturalne krajobrazy Austrii, ale też kadry z okolic Wiednia oraz mniejszych miejscowości.Materiał zwraca na siebie uwagę także nietypowym, bardzo dynamicznym montażem, łączącym mnóstwo krótkich scen. Całość dobrze współgra z naturalnymi dźwiękami nagranej scenerii.

Twórcami materiały jest Film Spectakel - austriacka grupa z zamiłowaniem do filmów poklatkowych, za które otrzymali już garść nagród. Ekipa zasłynęła już wcześniej między innymi z rozchodzącego się w viralowym temie filmu poklatkowego „Vienna - Magic of Advent (Timelapse)", który również warto obejrzeć, jeśli jeszcze go nie znacie.

Z resztą, cała twórczość grupy Film Spectakel jest warta uwagi. Ich produkcje cechuje wysoka techniczna jakość zdjęć, interesujące kadry, świetny i nietypowy montaż. To przykład materiałów multimedialnych, jakie cenie się w dzisiejszych czasach.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)