„The Best of Photography" - przegląd warsztatów fotograficznych [wrzesień 2015]

„The Best of Photography" - przegląd warsztatów fotograficznych [wrzesień 2015]
Źródło zdjęć: © Dawid Żądło
Studio Huśtawka

26.08.2015 22:06, aktual.: 26.07.2022 19:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzielimy się pasją i zapraszamy na cykl fotograficznych szkoleń „The Best of Photography". Wybraliśmy jednych z najlepszych z poszczególnych dziedzin fotografii, tak aby móc zaproponować Wam plan rozwoju fotograficznego, który zainteresuje zarówno grupę początkującą, jak i fotografów mających już spore doświadczenie. Mamy nadzieję, że każdy, nawet najbardziej wymagający, znajdzie warsztat, który go zainteresuje.

Obraz
© Dawid Żądło

Poniżej, krótki opis tego co będzie się działo we wrześniu 2015 roku.

Warsztat PRO Retuszu

Już 6 września odwiedzi nas retuszer Dawid Żądło. Podstaw fachu uczył się od Natalii Taffarel, którą cały czas uważa za jedną z najlepszych w branży. Współpracuje m.in. z: Gucci, Sephora, Nike, L’Oreal, Maria Galland, Elle, Interview, V magazine, Vogue, Harper’s Bazaar, Łukasz Pukowiec, Maciej Bernas... Poprowadzi dla nas Warsztat PRO Retuszu.

Obraz
© © Dawid Żądło

Fotografia produktowa pod okiem Olka Iwaszkiewicza

12-13 września mamy dwa warsztaty. Pierwszy to Fotografia Produktowa pod okiem Olka Iwaszkiewicza, który odbędzie się w profesjonalnie wyposażonym atelier naszego prowadzącego. Współpracuje z wieloma agencjami reklamowymi, a jego zdjęcia pojawiają się m.in. w Elle Decor, Dom i Wnętrze, Architektura, Twój Styl. Był wykładowcą w Europejskiej Akademii Fotografii, Akademii Fotografii, obecnie jest związany z Warszawską Szkołą Fotografii i Grafiki Projektowej. Jest jednym z najbardziej cenionych fotografów „reklamy produktowej” w Polsce.

Obraz
© © Olek Iwaszkiewicz

Filmowanie lustrzankami cyfrowymi i postprodukcja wideo

Drugi warsztat w terminie 12-13 września to Filmowanie lustrzankami cyfrowymi i postprodukcja wideo. Prowadzącym jest Amadeusz Andzejewski. Administruje największym polskim portalem i forum o sprzęcie filmowym videodslr.pl. Jako reżyser ma w dorobku, oprócz etiud, trzy krótkometrażowe filmy fabularne – Pro Morte, Bal Utracony i Ziemianka. Jako montażysta pracował m.in. przy pełnometrażowym filmie pt. Git (reż. Kamil Szymański), który wejdzie do kin w połowie października. Na warsztacie przekaże wiedzę, jak podczas filmowania wyciągnąć maksimum możliwości z lustrzanek cyfrowych, jak nagrany materiał efektywnie zmontować oraz poddać dalszej postprodukcji.

Obraz
© © Amadeusz Andrzejewski

Warsztat fotografii dziecięcej

25 września zapraszamy na Warsztat fotografii dziecięcej. Tym razem naszą prowadzącą będzie Anna Podsiedlik. Ania to laureatka wielu konkursów oraz bywalczyni programów telewizyjnych związanych z tematyką fotografowania dzieci.

Obraz
© © Anna Podsiedlik

Warsztat fotografii noworodkowej

26 września mamy dla Was dwa warsztaty. Na pierwszym pozostajemy w klimacie sprzed tygodnia i zapraszamy na Warsztat fotografii noworodkowej w wykonaniu Marty Góralskiej-Wołosz. Marta to ceniona autorka zdjęć noworodków oraz prowadząca wielu edycji warsztatów swojego autorstwa.

Obraz
© © Marta GóralskaWołosz

ABC Fotografii

Drugi warsztat to ABC Fotografii, a więc świetna opcja dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z fotografią. W programie tylko niezbędna teoria, szkolenie jest typowo praktyczne. Pod okiem naszego doświadczonego prowadzącego, Tomka Dyczewskiego, będziecie mieli możliwość dowiedzenia się wszystkiego o swoim aparacie oraz wykorzystania do pracy naszego studia wraz z całym dostępnym sprzętem ☺

Obraz
© © Tomek Dyczewski

Photoshop on Many Layers

27 września odbędzie się warsztat pt. Photoshop on Many Layers. Jego prowadzący to Jarek "Khaal" Kubicki. Artysta, fotograf, dyrektor artystyczny – laureat wielu prestiżowych nagród związanych z szeroko rozumianą grafiką. Projektant wielu stron internetowych, identyfikacji wizualnych, wzorów przemysłowych, okładek książek oraz płyt muzycznych. Jego twórczość można było podziwiać na wielu krajowych i zagranicznych wystawach, zarówno zbiorowych, jak i indywidualnych. Zaangażowany w proces kreacyjny wielu nagrodzonych projektów reklamowych takich jak Beksinski.pl, czy Rumours About Angels II, które zostały wyróżnione przez Favourite Website Awards. Warsztat, który będzie połączeniem technik malarskich, skanowania i postprodukcji w oprogramowaniu Adobe Photoshop zapowiada się niezwykle interesująco!

Obraz
© © Jarek Kubicki

Na naszej stronie internetowej są już informacje o prawie wszystkich warsztatch, które odbędą się w tym roku. Jeśli kogoś interesuje uczestnictwo w późniejszym terminie, wszystko czego potrzebuje znajdzie tutaj:

Partnerem warsztatów jest niezastąpiona Fotoblogia.pl!

Niech światło będzie z Wami ☺ !

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)