„The Best of Photography" - przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [październik 2015]

http://www.pawelsierakowski.com
http://www.pawelsierakowski.com
Źródło zdjęć: © © Paweł Sierakowski
Studio Huśtawka

28.09.2015 10:51, aktual.: 26.07.2022 19:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzielimy się pasją i zapraszamy na cykl fotograficznych szkoleń „The Best of Photography". Wybraliśmy jednych z najlepszych z poszczególnych dziedzin fotografii, tak aby móc zaproponować Wam plan rozwoju fotograficznego, który zainteresuje zarówno grupę początkującą, jak i fotografów mających już spore doświadczenie. Mamy nadzieję, że każdy, nawet najbardziej wymagający, znajdzie warsztaty, które go zainteresują. Aby tradycji stało się zadość, poniżej krótki opis tego co będzie się działo w październiku 2015 roku.

3-4 października nasze studio odwiedzi Arcadius Mauritz i przekaże swoją wiedzę na warsztatach Projekty Art-Modowe w Praktyce. Arcadius znany jest ze swojej współpracy m.in. z Iloną Felicjańska, Ewą Szabatin, AYO i IMANY. Część praktyczna pierwszego dnia będzie realizowana w plenerze. Każdy uczestnik będzie tworzyć swój edytorial! Będą z nami dwie świetne modelki pozujące z zakresie topless. Kameralna grupa - max. 6 osób. Warsztaty będzie świetną okazją do nauczenia się w jaki sposób połączyć sztukę z modą, tak aby uzyskany efekt zapadł odbiorcy głęboko w pamięć.

Obraz
© © Arcadius Mauritz

10 października zapraszamy na warsztaty Lightroom i Photoshop bez Tajemnic! poświęcone podstawowym aspektom powyższych programów. Jest to idealna propozycja dla wszystkich zaczynających swoją przygodę z profesjonalną postprodukcją. Warsztaty są typowo praktyczne – uczestnicy pracują razem z prowadzącym, który objaśnia krok po kroku wszystkie dokonywane przez siebie zmiany. Całość pod okiem fotografa w wieloletnim doświadczeniem w pracy komercyjnej, Tomka Dyczewskiego.

Obraz
© © Tomek Dyczewski

18 października to nasze kolejna edycja cieszących się ogromnym zainteresowaniem warsztatów oświetlenia studyjnego w praktyce zatytułowanego Oświeć się! w wykonaniu młodego i utalentowanego Mariusza Tokajuka. Na warsztatach nie będzie przygotowanych ustawień światła, uczestnicy będą je wspólnie budować, tak aby po zakończonym kursie byli doskonale przygotowani do samodzielnej pracy w studio.

Obraz
© © Mariusz Tokajuk

23 października zapraszamy na Warsztaty Fotografii Dziecięcej w Plenerze. Tak samo jak we wrześniu, naszą prowadzącą będzie Anna Podsiedlik. Laureatka wielu konkursów oraz bywalczyni programów telewizyjnych związanych z tematyką fotografowania dzieci.

Obraz
© © Anna Podsiedlik

24 października zawita u nas Paweł Sierakowski, który poprowadzi warsztaty Jak Współpracować na Planie Zdjęciowym z Modelką. Odpowiednia relacja pomiędzy tymi osobami, w każdego rodzaju fotografii, to jeden z najważniejszych aspektów wpływających na finalne dzieło. Brak współpracy fotografa z modelką/modelem skutkuje na większości prac widocznym dysonansem – gra modelki, pozowanie, czy układ ciała nie współgra z tym, co chciał przekazać fotograf. Dlatego prace wielu z nich nie niosą za sobą żadnego emocjonalnego przekazu, a przez to zdjęcia stają się błahe.

Warsztaty są praktyczne – każdy uczestnik będzie pracować razem z modelką widoczną na zdjęciu poniżej.

Obraz
© © Paweł Sierakowski

25 października Warsztaty Profesjonalnego Retuszu Zdjęć poprowadzi Tomasz Pluszczyk. Na szkoleniu dowiesz się jak retuszować zdjęcia w taki sposób, aby usunąć lub zminimalizować jego niedoskonałości, a jednocześnie zachować naturalność. Zostanie Ci przekazana wiedza w jaki sposób pracować w Photoshopie, aby sam proces Twojej obróbki był efektywny, a jej efekt wyglądał profesjonalnie.

Obraz
© © Tomasz Pluszczyk

Na naszej stronie internetowej są już informacje o prawie wszystkich warsztatach, które odbędą się w tym roku. Jeśli kogoś interesuje uczestnictwo w późniejszym terminie, wszystko czego potrzebuje znajdzie tutaj:

Partnerem warsztatów jest niezastąpiona fotoblogia.pl.

Niech światło będzie z Wam!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)