„The Best of Photography" - przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [listopad 2015]

„The Best of Photography" - przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [listopad 2015]

„The Best of Photography" - przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [listopad 2015]
Źródło zdjęć: © © Konrad Grymin
Studio Huśtawka
20.10.2015 12:47, aktualizacja: 26.07.2022 19:28

Cześć ! Dzielimy się pasją i zapraszamy na cykl fotograficznych szkoleń The Best of Photography. Wybraliśmy jednych z najlepszych z poszczególnych dziedzin fotografii, tak aby móc zaproponować Wam plan rozwoju fotograficznego, który zainteresuje zarówno grupę początkującą, jak i fotografów mających już spore doświadczenie. Mamy nadzieję, że każdy, nawet najbardziej wymagający, znajdzie warsztaty, które go zainteresują.

7-8 listopada wspólnie z niezwykle utalentowanym Konradem Gryminem zapraszamy Was na warsztat poświęcony błyskaniu lampami systemowymi w plenerze STROBING, naucz się! Żeby było jeszcze bardziej ciekawie i kreatywnie, do dyspozycji będziemy również mieli kilka studyjnych lamp błyskowych. Na warsztatach dowiecie się, jak w przemyślany sposób korzystać z różnego rodzaju światła, tak aby uzyskać zamierzony efekt. Wspólnie zbudujemy różne sety oświetlenia z wykorzystaniem 1, 2, 3 i więcej lamp. Wykorzystamy różne źródła światła, użyjemy różnych modyfikatorów, tak aby jak najlepiej przygotować Was do samodzielnej pracy w różnych warunkach. To wszystko dnia pierwszego. Drugiego, mając do dyspozycji profesjonalnie wyposażone studio fotograficzne, poświęcimy 2-3 h na pracę ze światłem w studio. Następnie przejdziemy do procesu postprodukcji, który jest prawie nierozerwalnie związany z fotografią. Konrad zaprezentuje Wam swój workflow, przekaże pewną niezbędną wiedzę mającą wpływ na wizualność i odbiór jego prac. Udzieli wskazówek, odpowie na Wasze pytania, postara się rozwiać wszelkie wątpliowści ☺

model: Rockagirl
model: Rockagirl© © Konrad Grymin

14-15 listopada w naszym studio zagości Tomasz Krajewski, fotograf znany m.in. z wielu publikacji w magazynie CKM. Uwielbia pracę z ostrym, kontrastowym światłem, z ogromem kolorów - ale nie ucieka od czerni i bieli. Cechuje go dbałość o detale i perfekcja w budowaniu kadru. Prowadzone przez niego Warsztaty Aktu Komercyjnego to idealna propozycja dla koneserów kobiecego piękna, chcących przedstawiać je w bezpośredni, a zarazem estetyczny sposób.

Obraz
© © Tomek Krajewski

Drugie warsztaty 14-15 listopada to Fotografia Produktowa pod okiem Olka Iwaszkiewicza, które odbędą się w profesjonalnie wyposażonym atelier naszego prowadzącego. Współpracuje z wieloma agencjami reklamowymi, a jego zdjęcia pojawiają się m.in. w Elle Decor, Dom i Wnętrze, Architektura, Twój Styl. Olek był wykładowcą w Europejskiej Akademii Fotografii, Akademii Fotografii, obecnie jest związany z Warszawską Szkołą Fotografii i Grafiki Projektowej. Jest jednym z najbardziej cenionych fotografów „reklamy produktowej” w Polsce.

Obraz
© © Olek Iwaszkiewicz

20-21 listopada to weekend poświęcony w naszym studio tematyce wideo. Warsztaty Kreatywna Wideorelacja ze Ślubu poprowadzi dla nas Paweł Sawicki - właściciel Picturemotion.pl specjalizującego sie w reportażach ślubnych w którym wraz z przyjaciółmi pokazuje emocje, ktore towarzyszą młodym ludziom w tym wyjątkowym dniu. Warsztaty są bardzo obszerne i pokrywają wiele zagadnień, a wszystkie informacje znajdziecie na:

Obraz
© © Paweł Sawicki

26-27 listopada zapraszamy na warsztaty ADOBE PREMIERE – od zera do bohatera, które poprowadzi Jerzy Drozda Jr - ekspert i ambasador firmy Adobe, dla której przygotował wiele autorskich rozwiązań. Od lat prowadzi na całym świecie szkolenia i wykłady z zakresu animacji, postprodukcji i sztuki filmowej. Jego umiejętności techniczne, niezrównana kreatywność, zdolność rozwiązywania problemów umożliwiły mu realizacje projektów w szeroko rozumianej branży kreatywnej i IT, a przystępny sposób nauczania sprawił, że obecnie jest on jednym z najszerzej znanych i najchętniej oglądanych instruktorów Adobe na świecie.

Obraz
© © Jerzy Drozda Jr

28 listopada będziemy gościć Arcadiusa Mauritza, który poprowadzi swoje sztandarowe warsztaty Portret. Siła Prostoty. Nasz prowadzący nauczy Was jak w prosty i harmonijny sposób utrwalić ludzkie emocje. Uświadomi Was czego unikać, na co poświęcić odrobinę więcej uwagi podczas procesu jakim jest tworzenie fotografii. A to wszystko po to, aby stworzone przez Was fotografie miały zdecydowanie większą szansę na wyróżnienie się z potoku zdjęć zalewających naszą rzeczywistość.

Obraz
© © Arcadius Mauritz

29 listopada zapraszamy na warsztaty Lightroom i Photoshop bez Tajemnic! poświęcone podstawowym aspektom powyższych programów. Jest to idealna propozycja dla wszystkich zaczynających swoją przygodę z profesjonalną postprodukcją. Warsztaty są typowo praktyczne – uczestnicy pracują razem z prowadzącym, który objaśnia krok po kroku wszystkie dokonywane przez siebie zmiany. Całość pod okiem fotografa w wieloletnim doświadczeniem w pracy komercyjnej, Tomka Dyczewskiego.

Obraz
© © Tomek Dyczewski

Na naszej stronie internetowej są już informacje o prawie wszystkich warsztatach, które odbędą się w tym roku. Jeśli kogoś interesuje uczestnictwo w późniejszym terminie, wszystko czego potrzebuje znajdzie tutaj:

Partnerem warsztatów jest niezastąpiona fotoblogia.pl

Niech światło będzie z Wami ☺ !

Pozdrawiamy

Studio Huśtawka

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)