„The Best of Photography" - warsztaty fotograficzne w Studiu Huśtawka [styczeń 2016]

„The Best of Photography" - warsztaty fotograficzne w Studiu Huśtawka [styczeń 2016]

„The Best of Photography" - warsztaty fotograficzne w Studiu Huśtawka [styczeń 2016]
Źródło zdjęć: © © Paweł Sierakowski
Studio Huśtawka
21.12.2015 12:04, aktualizacja: 26.07.2022 19:22

Przedstawiamy Wam nasz styczniowy harmonogram szkoleń. Naszym zdaniem wygląda interesująco i wierzymy że każdy, nawet najbardziej wymagający, znajdzie warsztaty, które go zainteresują. Zapraszamy do rzucenia okiem.

10 stycznia nasze studio odwiedzi Aleksandra Majchrzak, która poprowadzi warsztaty fotografii noworodkowej. W ich trakcie będziemy korzystać ze światła błyskowego, tak więc efekty naszej pracy nie będą uzależnione od warunków „zewnętrznych”. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem na:

Obraz
© © Aleksandra Majchrzak

16-17 stycznia zapraszamy na warsztaty fotografii reklamowej, które powinny być obowiązkową pozycją dla każdego, kto chce się zajmować tym rodzajem fotografii. Wykorzystamy scenografię zbudowaną specjalnie na tą okazję i trochę ciekawego sprzętu, m.in. ramy dyfuzyjne, soczewkę fresnela, parę i kilka innych ciekawych dyfuzji. Zapozują nam model z modelką. Później zajmiemy się montażem zdjęcia reklamowego (z kilku różnych wykonanych dzień wcześniej) i dalszą postprodukcją. Warsztaty poprowadzą Mariusz Tokajuk i Konrad Sieroń.

Obraz
© © Mariusz Tokajuk

23 stycznia odbędą się warsztaty dla początkujących – ABC fotografii. W harmonogramie zapoznanie ze sprzętem i jego obsługa, podstawy pracy ze światłem zastanym i błyskowym w studio, a także podstawy retuszu. Zajęcia pod okiem Tomka Dyczewskiego, szczegóły:

Obraz
© © Tomek Dyczewski

24 stycznia organizujemy warsztaty będące u nas nowością. Będziemy Was uczyć wykonywania zdjęć packshotowych, i to w taki sposób, aby były one efektowne, a zarazem sam proces ich powstawania był efektywny. „Przy okazji”, pokażemy Wam, że mając ograniczony budżet na sprzęt można wykonać bardzo dobre zdjęcia. Całość pod okiem fotografa i grafika z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej, Tomka Dyczewskiego

Warsztaty będą bardzo praktyczne, sfotografujemy kilka przedmiotów, a na koniec zajmiemy się retuszem – podstawowym, a jednak robiącym dużą różnicę.

Obraz
© © Tomek Dyczewski

25 stycznia Anna Podsiedlik poprowadzi warsztaty fotografii dziecięcej. Nauczysz się na nich jak fotografując dzieci wykorzystać w kreatywny sposób warunki, jakie daje nam studio fotograficzne. To już kolejna edycja, a więc mamy nadzieję, że do niej dołączysz ☺

Obraz
© © Anna Podsiedlik

30 stycznia zawita u nas Paweł Sierakowski, który poprowadzi warsztaty fotografii komercyjnej. Celem szkolenia jest nauczenie uczestników wykonywania zdjęć charakteryzujących się stylistyką komercyjną (magazynową, katalogową, itp.). Na zajęciach każdy uczestnik dostanie jasno sprecyzowane wytyczne jak osiągnąć powyższy cel oraz będzie miał możliwość przećwiczenia z modelką kilku planów zdjęciowych z wykorzystaniem światła błyskowego oraz różnych modyfikatorów. Waszą modelką będzie Jacqueline Zając. Szczegółowy opis warsztatów:

Obraz
© © Paweł Sierakowski

Miesiąc, tak jak przystało na ostatni etap powstawania zdjęcia, zakończymy warsztatami z PRO retuszu, które odbędą się 31 stycznia, a poprowadzi je Dawid Żądło ze Szkoły Retuszu i Kreski Corp. Dawid współpracuje m.in. z Sephora, Lufthansa Sky Chef, Maria Galland, Esotiq, Elle France, Elle Russia, NIKE, Harper's Bazaar...

W ogromnym skrócie, na szkoleniu dowiesz się, jak wykorzystać potencjał oprogramowania Adobe Photoshop tak, żeby każde zdjęcie (nawet niezbyt doskonałe technicznie) po retuszu wyglądało naturalnie i pięknie. Jest to oczywiście proces, który zajmuje trochę czasu, jednak spoglądając na efekty, warto zdobyć wiedzę jak pracować, aby podczas postprodukcji osiągnąć albo zbliżyć się do perfekcji. Szczegóły:

Obraz
© © Dawid Żądło

Ponadto mamy jeszcze kilka sesji zdjęciowych, szczegóły na naszej stronie w zakładce „Warsztaty i Sesje”.

Partnerem naszych warsztatów jest niezastąpiona fotoblogia.pl

Niech światło będzie z Wami ☺ !

Pozdrawiamy

Studio Huśtawka

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)