Think Tank Retrospective - nowe modele toreb

Think Tank Retrospective - nowe modele toreb16.05.2010 18:05
Think Tank Retrospective - nowe modele toreb
Ola Błażowska

Pomimo ogromnego wyboru toreb i plecaków fotograficznych na rynku, dobranie odpowiedniego dla siebie modelu, często jest niełatwym i długim procesem. Z myślą o fotoreporterach i osobach, którym zależy na wysokiej jakości i funkcjonalności akcesoriów, firma Think Tank Photo zaprojektowała serię Retrospective. Nie wyglądają jak typowe torby fotograficzne, ale zaprojektowane są tak, by wygodnie i bezpiecznie przenosić w nich profesjonalny sprzęt.

Torby z serii Retrospective celowo wyglądają z zewnątrz "niegroźnie". Nie wszyscy fotografujący marzą bowiem o obnoszeniu się z metkami znanych firm, masą zewnętrznych kieszeni i designem wyraźnie sugerującym, że zawartość torby to minimum parę tysięcy złotych. Think Tank odnosi się wręcz do tradycji reporterskiej fotografii ulicznej, w której jedną z cech fotografa, jest to, że nie rzuca się w oczy.

417810746022582130

W ramach nowej serii producent zaprojektował 5 nowych modeli: trzy torby na aparat i obiektyw (Retrospecitve 10, 20, 30) i dwie wyłącznie na obiektywy (Retrospective Lens Changer 2 i 3). Wszystkie modele są pojemne na tyle, by zmieścić profesjonalną lustrzankę cyfrową z obiektywem zoom typu 24-70L oraz osobno obiektyw typu 70-200/2.8 L (z odkręconą osłoną). Największa torba (Retrospective 30) w przedniej kieszeni pomieści również drugi korpus lustrzanki (z odkręconym obiektywem).

Każdy z modeli nowej serii dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym i płóciennym. Wszystkie wyposażone są w dodatkowe przegródki na akcesoria, telefon i karty. Think Tank dba również o szczegóły: zamknięcia wyposażona sa w "ciche" elementy nie powodujące hałasu, pasy wyposażone są w miękkie poduszki na ramię, w kiepskich warunkach atmosferycznych sprzęt ochroni dodatkowa osłona przeciwdeszczowa.

Ceny nowych produktów Think Tank wahają się od 99$ do 179$ w zależności od modelu.

417810746022844274
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)