TIME i LIFE: fotograficzne podsumowania roku 2009

TIME i LIFE: fotograficzne podsumowania roku 2009

LIFE i TIME - fotograficzne podsumowania roku
LIFE i TIME - fotograficzne podsumowania roku
Mateusz Gołąb
14.12.2009 11:35, aktualizacja: 02.08.2022 09:33

Jak to pod koniec roku bywa, przeróżne redakcje przygotowują we własnym zakresie zestawienia najlepszych zdjęć mijającego roku. Właśnie zobaczyłem takie zestawienia zrobione przez fotoedytorów TIME oraz LIFE (co drudzy dopiero się rozpędzają, to pierwsza część).

W przypadku TIME warto przemęczyć się z początkową obamomanią i doczekać do kilku fajnych kadrów, z których mi najbardziej przypadł do gustu nr 41. Popatrzcie też na zdjęcie z palestyńską rodziną koczującą na ruinach swojego zniszczonego przez Izraelczyków - niezłe zdjęcie. Przy okazji ciekawostka, następny kadr przedstawia płaczących po stracie kolegi izraelskich żołnierzy. Nie ma to jak równowaga i poprawność polityczna.

Jak już nieco pomarudzicie przy wyborach jakich dokonali w TIME, kliknijcie na galerię przygotowaną przez ludzi z LIFE. Jest znacznie mocniejsza, wyraźniejsza i zróżnicowana od tej w TIME. Znajdziecie tam wszystko - piękno chwili, strach, krew, radość, brud, luksus. Świetnie wybrane zdjęcia - trudno powiedzieć które z nich podoba mi się najbardziej. Polecam wszystkie. Te ostrzejsze ukrywane są pod ostrzeżeniem, można wtedy je albo pominąć, albo zobaczyć.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)