TIME wyjaśnia: Rogi Trumpa na okładce magazynu to zupełny przypadek

TIME wyjaśnia: Rogi Trumpa na okładce magazynu to zupełny przypadek

TIME wyjaśnia: Rogi Trumpa na okładce magazynu to zupełny przypadek
Marcin Watemborski
09.12.2016 21:30, aktualizacja: 26.07.2022 18:43

Donald Trump, amerykański prezydent-elekt, został wybrany przez magazyn na Człowieka Roku. Po zobaczeniu okładki ludzie od razu zaczęli zwracać uwagę na rogi, które tworzą się nad jego głową z litery „M”.

Na Twitterze rozgorzała dyskusja dotycząca doprawienia rogów (i to dosłownie!) nowo wygranemu prezydentowi Stanów Zjednoczonych. Magazyn Time nie mógł zostać bez odpowiedzi. Redakcja wyjaśnia, że „rogi” miało wiele osób już przed Donaldem Trumpem, niektórzy co najmniej 2 razy.

Kontrowersje wokół napisu „TIME” na górze wydania były omawiane wielokrotnie. Ze względu na stylistykę okładek i wykorzystywaną czcionkę dzieje się tak dość często. Władze magazynu zapewniają jednak, że wszelkiego rodzaju „nietoperze skrzydła” oraz „rogi” są wynikiem czystego przypadku.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Na Facebooku magazynu pojawił się post zawierający link do specjalnego artykułu, gdzie pokazane jest 35 okładek, na których wszyscy mają doprawione rogi. Wierzycie w takie zbiegi okoliczności, patrząc na osoby, którym zostały one dorobione?

Myślę, że nie ma co się zagłębiać w kwestię tego, kto ma, a kto nie ma rogów. Faktycznie, ze względu na napis „TIME” wiele osób doczekało się świadomej lub nieświadomej manipulacji swoim wizerunkiem. Interesujące jest to, że przeważnie są to światowi przywódcy.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)