Timelapse flow-motion zabierze cię w podróż po zakamarkach Singapuru

Timelapse flow-motion zabierze cię w podróż po zakamarkach Singapuru
Źródło zdjęć: © © Tyler Fairbank / [Vimeo](https://vimeo.com/306420793)
Monika Homan

28.12.2018 14:38, aktual.: 28.12.2018 15:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tyler Fairbank wykonuje timelapsy w technice flow-motion po mistrzowsku. Tym razem zabiera nas do Singapuru - jednego z najmniejszych, ale i najbogatszych krajów świata.

Technika flow-motion pozwala na tworzenie kreatywnych timelapsów. Dzięki przestawianiu aparatu po każdej klatce w końcowym efekcie otrzymujemy wrażenie filmu, choć wykonany jest on z pojedynczych zdjęć.

Singapur to jedno z najmniejszych państw świata. Jednocześnie jest to jeden z najzamożniejszych krajów. Położony na wyspach w południowo-wschodniej Azji jest jednym z najważniejszych portów, co sprawia, że jest to też centrum finansowe. Mieszanina kultury malajskiej, chińskiej, hinduskiej i europejskiej sprawia, że jest to niezwykle ciekawe miejsce. Wśród podróżników Singapur uważany jest za "Azję dla początkujących".

Tyler Fairbank znany ze swoich świetnych Timelapsów wykonanych w technice Flow Motion odwiedził ten niewielki kraj i stworzył dwuminutowy film, który pozwoli wam się przenieść na koniec Półwyspu Malajskiego. W tej krótkiej podróży zobaczyć możecie wiele atrakcji miasta - od centrum Downtown, przez świątynie Chinatown, po malowniczą zatokę Marina Bay.

  • Ze względu na świadomą ekologicznie społeczność mieszkającą w Singapurze, jest to jedno z najczystszych i najbezpieczniejszych miejsc na Ziemi - mówi Tyler - to wyczyn z którego inne kraje powinny brać przykład.

Cały film złożony jest z pojedynczych zdjęć, które powstały podczas dwóch podróży Tylera do Singapuru. Podczas ostatniej wyprawy Tyler stworzył też sekwencje, która znalazła się w filmie dokumentalnym "Singapore Reimagined” ("Przeprojektowany Singapur").

Inne filmy poklatkowe w technice "flow-motion":

[h4][url=https://slack-redir.net/link?url=https%3A%2F%2Fwww.research.net%2Fr%2FKT98DX9] Interesujesz się technologiami? Opowiedz nam o tym?[/url][/h4]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)