To jest ramka! 32 cale na ścianie!

Mateusz Gołąb

30.09.2008 08:47, aktual.: 02.08.2022 10:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Twórcy elektronicznych gadżetów chcą chyba byśmy w przyszłości nie mieli na ścianach nawet zwykłych obrazów. Wszystko ma być cyfrowe i wyświetlane oczywiście na ekranach HD. Jak inaczej wyjaśnić skromną ?rameczkę" SP3200WF firmy Smartparts, która oferuje rozdzielczość 1366 x 768 pikseli i przekątną 32 cale?

Hej! Niektórzy na tym świecie mają jeszcze nawet mniejsze telewizory.

Hej! Niektórzy na tym świecie mają jeszcze nawet mniejsze telewizory.

Tak czy inaczej ramka rama będzie wykonana z prawdziwego drewna, więc nie będzie szpecić ścian klasycznych domów, nowoczesną stylistyką. Będzie też odczytywała dane z kart pamięci SD/MS/CF oraz poprzez komunikację bezprzewodową Wi-Fi.

Producent zapewnia też o możliwości odtwarzania multimediów (jpg, avi, wma), odczytywaniu plików PDF i prezentacji PowerPointa. Jako jeden z pierwszy instaluje także do urządzenia Windows Live Photo Gallery, a na deser dokłada czytnik kanałów RSS i zdalne sterowanie pilotem.

Brzmi nawet nieźle. Nie ma tylko informacji o cenie, a to może być główny czynnik hamujący rozwój tak dużych ?ramek". Jeśli SP3200WF będzie droższa niż płaskie telewizory o podobnych rozmiarach i możliwościach, to wątpię by zrobiła oszałamiającą karierę.

Ale kciuki trzymam.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)