To nie photoshop. Zdjęcia są efektem trybu panoramy

To nie photoshop. Zdjęcia są efektem trybu panoramy

To nie photoshop. Zdjęcia są efektem trybu panoramy
Źródło zdjęć: © © N_ONE1128 / Twitter
Karolina Kowasz
23.01.2022 14:18, aktualizacja: 26.07.2022 13:50

Tryb panoramy, z założenia, miał pomagać fotografom w stworzeniu niesamowitych ujęć krajobrazów. Niektórzy artyści postanowili jednak przetestować jego możliwości w robieniu śmiesznych zdjęć swoich pupili.

Serwis Bored Panda zebrał najciekawsze pomysły i zrobił z nich galerię prac zwierząt uchwyconych we wspomnianym trybie. Efekty są często kuriozalne, najczęściej zabawne, ale czasami też przerażające. Najlepiej przekonajcie się o tym sami, przyglądając się poniższym pracom.

Coś tu nie gra

Niektórzy artyści, komentując swoje zdjęcia dodają, że w wielu przypadkach tryb panoramy nie był nawet konieczny. Praca ze zwierzętami rządzi się swoimi prawami i nie jest lekka. Dosyć często zdarza się, że pupil nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu. Efektem są, przykładowo, fotografie psa z dwoma ogonami lub trzema nogami.

Obraz
© © Pufferchung / Reddit

Jeżeli z jakiegoś powodu uchwycimy kiedyś przypadkiem takie zdjęcie - nie przejmujmy się. Jak widać, w sieci jest także zapotrzebowanie na tego rodzaju treści i, ku naszemu zaskoczeniu, ktoś może je docenić. Być może, w przyszłości, sami stworzymy tego rodzaju galerię z "nieudanych" zdjęć, jakie powstały w naszej redakcji. Co o tym myślicie?

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)