Torby i plecaki marki TENBA na targach Film Video Foto 2017 w Łodzi

Torby i plecaki marki TENBA na targach Film Video Foto 2017 w Łodzi

Torby i plecaki marki TENBA na targach Film Video Foto 2017 w Łodzi
Redakcja Fotoblogia.pl
29.03.2017 21:35, aktualizacja: 26.07.2022 18:34

Marka TENBA, oferująca wysokiej klasy plecaki i torby fotograficzne, to branżowy lider na rynku w USA. Z produktów TENBA korzysta tam wielu profesjonalnych fotografów. W Polsce ta renomowana marka nie jest jeszcze aż tak dobrze znana. Poznasz ją lepiej, odwiedzając stoisko TENBA podczas kwietniowych targów Film Video Foto w Łodzi.

Popularna w Stanach Zjednoczonych marka już od jakiegoś czasu wzbudza zainteresowanie również polskich fotografów. Torby i plecaki TENBA, dzięki różnorodnym funkcjonalnościom, dostosowane są do bezpiecznego przenoszenia cennego sprzętu fotograficznego i filmowego. Wśród charakterystycznych zalet marki można wyróżnić najlepsze na świecie zamki błyskawiczne YKK, wysokiej jakości, wytrzymałe materiały, odporny na wilgoć i ścieranie dolny panel na spodzie torby oraz opatentowane zatrzaski magnetyczne Fidlock.

Szereg różnorodnych funkcji i patentów pozwala aspirować TENBA do grona marek dedykowanych profesjonalnym fotografom i filmowcom. Na Fotoblogii już przetestowaliśmy walizkę Tenba Roadie II Hybrid, a w redakcji korzystamy z toreb tej marki. Pora na Was!

Tenba Roadie II Hybrid
Tenba Roadie II Hybrid© © KB

Targi Film Video Foto 2017 w Łodzi to znakomita okazja, aby sprawdzić i przetestować torby i plecaki TENBA. Modele dostępne są w różnych wielkościach, dzięki czemu każdy odwiedzający będzie mógł dobrać rozmiar dostosowany do swoich wymagań sprzętowych.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)