Tracy Johnson ma dar śpiewnia, ale także przyciągania i fotografowania kolibrów

Tracy Johnson ma dar śpiewnia, ale także przyciągania i fotografowania kolibrów26.04.2016 12:56
Tracy Johnson ma dar śpiewnia, ale także przyciągania i fotografowania kolibrów

Wiele osób traktuje Instagram jako swój dziennik, wrzucając zdjęcia z koncertów i imprez, czy choćby wypadu na kawę ze znajomymi. Z drugiej strony – są ludzie, którzy prowadzą swoje media społecznościowe tematycznie. Jedną z nich jest Tracy Johnson.

Tracy Johnson jest wokalistką z Kaliforni, która kryje malutki sekret. Tak, „malutki” to dobre określenie. Nie tylko jest ona utalentowaną piosenkarką, ale również potrafi przyciągnąć do siebie urocze kolibry.

Ile razy koliber wylądował na waszych rekach? Pewnie tyle samo razy, co wygraliście główną nagrodę w Lotto, nie? Tak myślałem. Nie mam pojęcia, czy to syreni śpiew Tracy, czy karmienie kolibrów z ręki, ale na pewno jest coś, co sprawia, że ptaszki uwielbiają spędzać czas w ogrodzie piosenkarki.

Kolibry są trudne do fotografowania. Najlepsze co mogę doradzić, to bycie cierpliwym.[/b] Weźcie obiektyw 70-300 mm i kręćcie się w okolicy, gdzie pojawia się wasz obiekt do fotografowania. Jeśli będziecie go obserwowali dokładnie to zauważycie, że na pewno ma swoje ulubione miejsce. Przygotujcie się do spędzania wielu godzin na świeżym powietrzu i czekania. Zwierzęta muszą się do was przyzwyczaić.

Więcej zdjęć możecie zobaczyć na Instagramie autorki zdjęć.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)