#travelgramer poszukiwany, czyli "Praca marzeń” w Banku Pekao SA

#travelgramer poszukiwany, czyli "Praca marzeń” w Banku Pekao SA

#travelgramer poszukiwany, czyli "Praca marzeń” w Banku Pekao SA
Redakcja Fotoblogia.pl
28.06.2018 12:34, aktualizacja: 26.07.2022 17:58

Zwiedzanie świata i dokonywanie płatności za pomocą karty wielowalutowej – to tylko niektóre z obowiązków” osoby, która będzie zatrudniona jako #travelgramer w Banku Pekao SA. Nietypowy pracownik zostanie wyłoniony w konkursie "Praca marzeń”. Chętni do wzięcia udziału muszą się jednak pospieszyć, na zgłoszenia mają tylko 5 dni, gdyż potrwają one do 2 lipca.

Aby zgłosić się do konkursu, należy przesłać na adres info@pekaopracamarzen.pl niepubliczny link na kanale YouTube z filmem, w którym kandydat przekona organizatora, że to właśnie on będzie najlepszym #travelgramerem.* – Prosimy kandydatów do "Pracy marzeń”, aby w krótkich filmikach wyjaśnili, dlaczego to właśnie oni mają wyjechać na sześć wypraw zorganizowanych przez partnera konkursu – biuro podróży ITAKA. Docenimy zaangażowanie i kreatywność zgłoszeń, a także biegłość przesyłających je osób w poruszaniu się w świecie mediów społecznościowych* – wyjaśnia Agnieszka Wielogórska Dyrektor w Departamencie Zarządzania Marką w Banku Pekao S.A.

Zwycięzca konkursu podejmie "Pracę marzeń” i wraz z osobą towarzyszącą uda się na kilka fascynujących wycieczek do Turcji, Grecji, Maroka, Francji, Włoch oraz na Bałkany – do Serbii, Albanii, Czarnogóry i Macedonii. Bank Pekao S.A. sfinansuje całą podróż. Ale to nie wszystko. – Pracownika - #travelgramera wyposażymy w kartę wielowalutową oraz aplikację PeoPay powiązane z kontem Przekorzystnym, które będziemy w okresie podróży - od połowy lipca do końca września - zasilać pensją na łączną kwotę 21 tys. zł brutto – tłumaczy Marcin Marjanski Dyrektor Zarządzający Centrum Komunikacji, Marketingu i Badań.

Na czym dokładnie będzie polegała "Praca marzeń”? #travelgramer, który ją podejmie, będzie w trakcie poszczególnych wypraw realizować zadania powiązane z płatnościami kartą wielowalutową oraz aplikacją PeoPay, zawierającą wirtualny kantor wymiany walut. Wykonywane zadania będą bardzo zróżnicowane, w każdym kraju inne, ale zawsze wpisane w kulturę danego miejsca, np. wizyta u barbera marokańskiego, targowanie się na Grand Bazarze w Stambule, zakupy na starym targu w Skopje, przetestowanie najlepszych ostryg w Cannes, wjazd na szczyt wieży Eiffla. Każde zadanie będzie relacjonowane przez #travelgramera na jego profilach w mediach społecznościowych. Właśnie dlatego jednym z kryteriów, które musi spełnić osoba chcąca spróbować swoich sił w "Pracy marzeń” jest posiadanie kont w popularnych serwisach społecznościowych – Facebooku, Instragramie oraz YouTube.

"Praca Marzeń” to w naszej ocenie idealna ilustracja funkcjonalności karty wielowalutowej i aplikacji PeoPay, gdzie podróżując po świecie możemy skupić się na przyjemności i nie martwić się o zakup walut, zmienne kursy, przewalutowania, czy prowizje za wypłaty z bankomatów za granicą. Wszystko mamy w jednym miejscu, w jednej karcie, która zapewnia wiele praktycznych korzyści. Okres podróżowania z Bankiem Pekao S.A. będzie dla laureata "Pracy marzeń” niezwykle intensywny, ale wierzymy, że również fascynujący, pełen pozytywnych wrażeń i pozwoli połączyć pasję z poznawaniem zalet świata finansów. Właśnie dlatego nasz projekt i samą kartę kierujemy do osób aktywnych, lubiących odkrywać fascynujące miejsca, ciekawe historie i dzielić się swoimi wrażeniami – komentuje Tomasz Molenda, Dyrektor Biura Zarządzania Segmentem Klientów Detalicznych.

Karta wielowalutowa Banku Pekao S.A. to jedna karta przypisana do rachunku złotowego i rachunków walutowych. Można nią płacić zbliżeniowo i wypłacać gotówkę bez przewalutowania w euro, dolarach amerykańskich, funtach brytyjskich i frankach szwajcarskich – w kraju i za granicą . Bank Pekao S.A. nie pobiera opłaty za wydanie karty, ani prowizji z tytułu wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie. Prowadzenie rachunków walutowych jest również bezpłatne. Karta wielowalutowa jest powiązana z kontem Przekorzystnym, którego prowadzenie również jest bezpłatne – w przypadku comiesięcznego zasilenia kwotą co najmniej 500 zł. Posiadacze karty mogą też korzystać ze zniżek – nawet do 30 proc. – u partnerów programu "Galeria Rabatów” Banku Pekao S.A.

Szczęśliwca, który razem z Bankiem Pekao odbędzie podróż po Europie poznamy 6 lipca.

Partnerami medialnymi konkursu są Money.pl oraz WP.pl.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)