Trwa Nikon Film Festival – festiwal krótkich form filmowych!

Trwa Nikon Film Festival – festiwal krótkich form filmowych!
Redakcja Fotoblogia.pl

03.01.2014 15:21, aktual.: 26.07.2022 20:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nikon Film Festival to wydarzenie stworzone z myślą o wszystkich miłośnikach filmu, którzy szukają szansy na zaprezentowanie swoich dzieł.

Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału zarówno profesjonalistów jak i osoby dopiero stawiające pierwsze kroki w filmowaniu. Zadaniem uczestników jest interpretacja hasła przewodniego „JESTEM PEŁEN EMOCJI” w postaci krótkiego, nieprzekraczającego 120 sekund filmu.

Dla autorów najlepszych filmów przewidziano nagrody finansowe: nagrodę główną w wysokości 10 000 zł i 10 nominacji po 1000 zł, które zostaną wybrane przez Jury. Dodatkowo przewidziano 5 nagród publiczności po 500 zł każda dla filmów, które uzyskają największą ilość głosów.

Podczas finałowej gali, która odbędzie się 6 marca 2014r. , Jury pod przewodnictwem Michała Englerta (operator filmowy, autor zdjęć do m.in. 33 sceny z życia, Wszystko co kocham i Sponsoring) po zaprezentowaniu najlepszych filmów, wręczy nagrody zwycięzcom.

Filmy do konkursu należy zgłaszać za pomocą strony www.nikonfilmfestival.pl lub www.millionYou.com/nikonfilmfestival do dnia 2 lutego 2014r. Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)