Trzeci sezon "Tales by light" już na Netflixie

Trzeci sezon "Tales by light" już na Netflixie
Źródło zdjęć: © © Netflix / [Zwiastun "Tales by Light"](https://www.netflix.com/pl/title/80133187)
Monika Homan

03.01.2019 11:11, aktual.: 26.07.2022 16:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Tales by light" to serial dokumentalny, który opowiada o pracy różnych fotografów z całego świata. Jeśli jeszcze nie widzieliście poprzednich sezonów jest to ciekawa propozycja na kilka zimowych wieczorów.

Na Neflixie dostępny jest nowy, trzeci już sezon serialu dokumentalnego "Tales by light". Jest to wspólne przedsięwzięcie National Geographic i Canona. Serial opowiada o fotografach, którzy „podróżują po świecie, polując na niecodzienne i nietypowe ujęcia ludzi, miejsc, zwierząt i kultur”.

Tales by Light | Season 3 Official Trailer

W najnowszym sezonie poznamy trzech fotografów: Simona Listera, który na zlecenie UNICEF dokumentuje życie dzieci żyjących w skrajnym ubóstwie w Bangladeszu, Shawna Heinrichsa, który za pomocą swoich zdjęć walczy o ocalenie życia morskiego oraz Dylana Rivera, który uwiecznia życie Aborygenów. Każdemu z fotografów, tak jak w drugim sezonie, poświęcone są po dwa odcinki.

Serial przedstawia nie tylko zdjęcia fotografów, ale również ich styl pracy i motywację, jaka nimi kieruje. Nowy sezon, choć jeszcze nie miałam okazji go zobaczyć wydaje się poruszać ważne światowe problemy. Z pewnością go obejrzę!

[h4][url=https://slack-redir.net/link?url=https%3A%2F%2Fwww.research.net%2Fr%2FKT98DX9] Interesujesz się technologiami? Opowiedz nam o tym?[/url][/h4]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)